az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Nista to Stay ne znaci, prosle godine u tizeru onoj bilo Game Of Desire.
 
Ali kako smaraju sa ovim odlaganjem datuma, kao da ce im nesto pomoci ako poslednji predstave pesmu.
 
Ovde očekujem da mi pesma uđe u top 5 na listi , nadam se da me neće razočarati.
 
Mislim da to vreme kreiranja hajpa među fanovima kroz izbacivanje pesme dva dana pred ESC polako prolazi, jer samo izazivaju kontra efekat i ljudima se gade i pljuju ih.
 
Dabogda i Jermenija i Azerbejdzan i Malta ispale sve do jedne. Na kraju ce biti toliko buke ni oko cega. Pitam se zasto ovo uopste rade?
 
Znaci ja razumem da su svi kolektivno prsli zbog situacije, ali bas ovoliko... Pa ima li neka godina da se desila a da su svi ispostovali krajnji rok?
 
Nisu oni u obavezi da objave pesmu uopšte do Evrovizije, bitno je da predaju pesmu na tom sastanku šefova delegacija. Ali da su dosadni, dosadni su.
 
Vidi se po ovom tizeru da je produkcija vrhunska, verovatno će i pesma biti u tom smislu top, ali kao i kod Jermena, ni kod njih ne volim što su se previše amerikanizovali.
 
Ne znam da li će sada posle ponoći biti obelodanjena pesma sa sve spotom ili u neko vreme u toku sutrašnjeg dana?
 
Samo neka objave više. Još će mi se zgaditi pesma kakva god da je zbog ovog glupiranja, dobro nisu čekali 2. polufinale pa da je tamo premijerno čujemo.
A zašto vam to toliko smeta, pa lepo je Petar objasnio, ne mora se pesma ni objaviti.. Čemu toliko nestrpljenje..
 
Mora se objaviti pre izdavanja zvaničnog CD-a, tako da ni u kom slučaju ne bi moglo da se čeka samo takmičenje u maju.
 
Pogotovo sto su dani u pitanju, meni je totalno legitimno ovo cekanje, to moze biti i doterivanje same pesme, tj studijske verzije (esc verzija vec poslata)
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ma objektivno je legitimno skroz naravno, ali subjektivno smara taj sindrom posebne pahuljice i đaka kome treba dodatno vreme da završi sastav ili rad iz likovnog.
I ja sam jednom na grupnom intervjuu za posao od nas šestoro kandidata poslednji predao zadatak, sasvim u okviru predviđenog vremena, pa me gosn ejč ar intervjuer gledao kao da oće da mi pobije familiju dok me čekao, a ovi ostali kandidati me posle gledali ko kretena, lol

A na stranu to, čak dođe i glupo da Albanija servira pesmu u decembru, a Kavkaz čekamo do pred kraj marta. Ja da sam EBU ja bih bez zezanja uveo pravilo možda i za sve, a definitivno posebno za ove sa internim izborima, imate januar i februar i tad se objavljuje i prijavljuje pesma, ćao.
 
Back
Top