az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Ja bih iskreno voleo da se to jos dodatno rastegne (unazad), volim da bude ESC kontenta, prebrutalno mi je sto su neki ove godine krenuli vec u novembru 2021. sa selekcionim procesom, bas popune taj neki period
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pa i to je ok naravno, ali onda ajde svi da biraju i izbacuju u novembru i decembru i da se to tako zna i radi, a ne da postoji luft od 4+ meseca pa kad se ko nakani. Nekako mi je malo i nefer da se nečija pesma vrti mesecima a nečija nedeljama. Ja bih to sabijao da svi izbace u sličnije vreme, pa kada god taj malo uži period bio, a od kontenta bih izmišljao druge stvari, pravio remikse, druženja izvođača, više promocije, itd.
 
Istina, svakako i pričamo sve iz bubble perspektive, baš iz te perspektive i smara Azerbejdžan neke od nas, ovako je sve kul i legitimno.
 
Nadir objavio fotku sa pripreme za pripremu objave pesme i spota ;)
Na šolji piše 20:00, možda je to vreme objave spota... Ako je po azerbejdžanskom vremenu, po našem bi to bilo 17:00.

cRfXgeP.jpg
 
I konačno evo pesme "Fade To Black" koju smo toliko čekali :eek:

Muzika i tekst: Andreas Stone, Anderz Wrethov, Sebastian Schub, Thomas Stengaard

 
  • Like
Reactions: Mrm
Mixed feelings

Svidja mi se, ali imam osećaj kao da nešto fali, oseća se pomalo praznjikavo na momente, refren je prekratak, ali generalno, lepo je, mislim da treba da naraste na meni tek.
 
Bogami, dobili smo ozbiljnog konkurenta u polufinalu. Kakav glas ima čovek 😍 super pesma, jedino što mi možda fali a to je malo više Azerbejdžana u pesmi, ako me razumete
 
Pa ne mogu reći da je loše, ali nije da mi ostavlja neki veliki utisak, ne znam...
 
Slabašna je pesma, definitivno sam više očekivao nakon toliko čekanja, a dobismo neki prosek od pesme. Pretenciozno ali na kraju ništa, slab utisak. Nije loša, ali evo dvaput preslušao i pročitao tekst, i jedva da je se sećam.
 
Azeri nisu razočarali. Izvrsna pjesma. Ozbiljni kandidat za vrh. Bravo. 👏
 
Sterilno. Skroz izvestaceno. Ali ce sigurno proci. Da ovo salje Crna Gora ispali bi garant.
 
Mislim da je ovde pesma radjena po nekom nastupu unapred vidjenom
 
Back
Top