az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Australija zvuči usiljeno, manje je vokalno zahtevna pesma i nema emociju, koliko god onaj lik pokušava da je odglumi. Mislim da je moguć NQ za Australiju, jer je u istoj polovini polufinala kao i Azerbejdzan, ako ovaj Nadir zvuči dobro uživo, a deluje da zvuči, poješće Australijanca za doručak.
 
A kad je bila kod njihovih predstavnika 😀
Pa tačno, ali čini mi se da je 2019. bilo bolje...

Australija zvuči usiljeno, manje je vokalno zahtevna pesma i nema emociju, koliko god onaj lik pokušava da je odglumi. Mislim da je moguć NQ za Australiju, jer je u istoj polovini polufinala kao i Azerbejdzan, ako ovaj Nadir zvuči dobro uživo, a deluje da zvuči, poješće Australijanca za doručak.
Ja mislim da uopšte kvalifikacija jedne od njih neće zavisiti od ove druge, ne bih ja to baš tako poredio..
 
I meni Australija zvuči usiljeno, koliko god da je njegova priča u pitanju, ne dolazi do mene. Za razliku od Kornelije recimo kojoj vjerujem svaku riječ
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Kamo sreće da je to jedini problem ovde.
Pa ne znam, meni studijski deluje jako dobro za evrovizijske standarde..
Dopada mi se i mali oni elementi etno muzike, fino umetnuti.. Iako mislim da je ovo odrađeno od strane švedskih kompozitora.. Više mi se dopalo kako su ukomponovali etno motive kod "Start a fire" ali uživo izvedba je tada bila baš slaba, prvo vokalno, a onda i sve ostalo, stajling, scenski nastup.. :(

Spotovi i za "Start a fire" i "Hour of the wolf" su bili prekrasni, na osnovu njih sam jako puno očekivao, i ta melanholija kod "Start a fire", ali debakl uživo, a kod "Hour of the wolf" samo solidno uživo, ali sam očekivao više..
 
Pa šta znam, pjesma ok, ali nisam ubijeđena, a i mnogo treba pjesmi da se nešto desi, pa se brzo smorim. Ne pomaže mu šta ga ništa ne razumijem. Koji katastrofalni izgovori engleskog od strane Azera godinama, gospode.

Uglavnom, jede Kristijan ovog i Australijanca lagano.
 
Ok mi je pesma, očekivao sam jaku produkciju, ali nekako mi deluje nedovršeno. Poslednji minut je najdinamičniji deo pesme, a prva dva minuta se ne osete, previše ravno i nedorečeno. Ne znam... Dečko ima dobar glas, ako uživo izvede kako treba, mogu reći da je ovo sigurni finalista. Kao i većina ovogodišnjih balada, isto važi i za ovu. Dobra je, ima solidnih elemenata ali isto tako i dosta slabih tačaka.
 
Na prvo slusanje sam se izbecio u 2-3 navrata zbog pozitivnog iznenadjenja sto mislim da je dobar znak.

Lepa evrovizijska balada. Svidja mi se jako.

On ima lep muski glas. U nekim kadrovima mi izgleda lepo a u nekima bas i ne.

Sve u svemu, sve najbolje Azerbejdzanu ove godine!

Ova evrovizijska sezona je pokidala s pesmama! Ja sam i vise nego zadovoljan.
 
Pa šta znam, pjesma ok, ali nisam ubijeđena, a i mnogo treba pjesmi da se nešto desi, pa se brzo smorim. Ne pomaže mu šta ga ništa ne razumijem. Koji katastrofalni izgovori engleskog od strane Azera godinama, gospode.

Uglavnom, jede Kristijan ovog i Australijanca lagano.
Jedno je sigurno: nasa umetnica ce pojesti obojicu.

Eurovision Canibal Contest
 
Vokal besprekoran, bar u spotu. Pesma mi nekako deluje nedovršeno i prejednostavno. Ne znam ali imam osećaj dok slušam da tu fali još nešto da bi bila kompletna
 
Na momente dikcija engleskog nije baš najbolja kod ove pesme..
Uh, slažem se, baš para uši i to je zapravo jedina stvar koja mi kvari pozitivan utisak (uz naravno ovoliko odugovlačenje sa pesmom).

Sviđa mi se i kako se postepeno gradi, a kraj naročito. Znajući Azere, srediće i nastup. Samo da malo poradi na gud afternun tičr izgovoru i sve top.
 
Azerbejdžan i dalje 13. na kladionicama, nije mrdnuo sa pozicije na kojoj je bio i pre objave pesme. U suštini kao ajde kad smo ga već stavili tu, neka i ostane kako god to zvučalo.
 
Ne znam što da mislim o ovoj pjesmi. Definitivno mi je za finale i definitivno mi je okej dok je slušam, ali to je to, ništa više. Dečko pjeva ubija, ima glas koji može rastopiti čovjeka, pjeva tužnu baladu, sve je tu, ali emocije nema. Ne dotiče me. Previše praznog hoda, previše razvijanja za onih 15-20 sekundi pred kraj koje su stvarno dobre. Čak i kad krene refren ono And I’m numb, numb, numb zvuči taaaako obećavajuće, ali onda prc, opet ravna crta.

Mislim da u najboljem slučaju može završiti kao Elnur 2015. Plafon. Iako najprije kao Dilara godinu prije
 
Ja i dalje želim da čujem Ave Cezare. 😂
 
Minipop

xH06GSK.jpg
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Back
Top