az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Malo bolje od njihovih pesama iz 2014. i 2015. Umrećemo od balada ove godine jbt...
 
Meni je ovo prva balada koja ima sve što balada treba imati. Očekujem izvrstan nastup i top 5.
 
Kraj pesme me je kupio, sa onim whistlom, nadam se da zna da peva live. Ne volim muške vokale generalno, ali fale nam visoki tonovi i whistle notes ove godine, tako da ga ja prihvatam i stavljam u moj top 5.
 
Kraj pesme me je kupio, sa onim whistlom, nadam se da zna da peva live. Ne volim muške vokale generalno, ali fale nam visoki tonovi i whistle notes ove godine, tako da ga ja prihvatam i stavljam u moj top 5.
Ma ovo je opet ovo "vidi me mama kako pevam" ili "e sad cu da vam pokazem kako razbijam dok pevam" momenat. Izlizano do zla Boga.

Azerbejdžan 1994? 😂
Mislio sam na 1994. kao godinu prepunu balada, gde su Nemacka, Finska i Francuska jedne od retkih koje su te godine slale brzu pesmu.
 
Meni za sad na visokom 22. mestu, pa ćemo videti.
 
Kao što on u pjesmi kaže I'm numb, eto tako sam i ja numb na ovu pjesmu na prvu, ali vidjet ćemo s više slušanja. Za vokal plus.
 
Bogami, dobili smo ozbiljnog konkurenta u polufinalu. Kakav glas ima čovek 😍 super pesma, jedino što mi možda fali a to je malo više Azerbejdžana u pesmi, ako me razumete
I meni je jako dobro, studijski, ali imajte na umu da je ovo jako, jako zahtevno..
Pitanje je koliko će uspeti uživo..
"Hour of the wolf" i "Start a fire" su obe izvrsne studijski, ali ova druga je totalno loše izvedena uživo, dok je prva polovično, delom dobro, delom dosta slabije.. Ovo ako odradi dobro uživo, biće vrhunski, ali mi miriše da bi moglo da se ponovi opet nešto slično kao sa pomenute dve... 🤔
 
Kraj je bas dobar, ali u celini pesma je dosta praznjikava. Steta jer ima potencijala. Ovo mi je na slicnom nivou kao Larina Flower of Sorrov, cak mi je izazvala isti osecaj da se neki delovi pesme moraju bolje popuniti.
 
Hoće li uspjeti i on i Australija da prođu, meni u glavi ove dve pjesme iste
 
Hoće li uspjeti i on i Australija da prođu, meni u glavi ove dve pjesme iste
Ne bih rekao, boje glasova su dosta različite, AZE je poput rock balade, barem što se boje glasa tiče, ovo je tipična rock boja glasa, dok je AUS čista pop boja glasa, sa onim prelepim jecajem kao ukrasom..
Pritom smo AUS čuli 100% uživo i izvedba je maestralna, a ovo tek predstoji da se čuje uživo.. Tako da polako sa tim poređenjem, ne bih ja to još poredio.. :)
 
Na momente dikcija engleskog nije baš najbolja kod ove pesme..
 
Back
Top