az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Nadam se da su Šveđani radili pesmu, u suprotnom verovatno ništa od finala
ja sa razumeo da Kontopulous i dream team su ovde zaduženi...ali to je za AISEL bilo vrv..videćemo..
 
Videcemo sta ce biti al ja sam sad 100% ubedjena da nek drzave namerno likuju svoje pesme da vide reakcije pre izbacivanja
 
243526.jpg


@IlhamAliyev, I X your ❤️ !!! :mad:

Give us AISEL with dream team, you oddios little man!

I zato, zapevajmo svi u glas: We don't wanna Ali Yev!

hqdefault.jpg
 
meni su Azeri milion puta gori od Jevreja, u Gazi bar možeš da imaš kontraargument sa druge strane da u Hamasu imaš delove muslimanskog bratstva koji teže radikalizmu, dok su Jermeni potpuno normalan evroazijski narod sa bogatom tradicijom.
 
Ako je istina da im je domovina naziv pesme, a vrlo moguće jer oni samo šalju režimske poltorne, onda je EBU zvanično pukao kao zvečka. S jedne strane teraju Izrael da menja tekst zbog masovnog pritiska javnosti, a s druge strane dopuštaju ovo...
 
Ako je istina da im je domovina naziv pesme, a vrlo moguće jer oni samo šalju režimske poltorne, onda je EBU zvanično pukao kao zvečka. S jedne strane teraju Izrael da menja tekst zbog masovnog pritiska javnosti, a s druge strane dopuštaju ovo...
Nafta i plin bato, dok Jermenija a i Gruzija imaju samo konjak, vino i gomilu kamenja da ponude. Realpolitik.
 
A ovo, kaće?
Kad prođe mesec Ramadan?
 
Било би супер да забораве да пошаљу песму па их дисквалификују. Азербејџан ми је тако сувишан на Евровизији.
 
Da na Kavkazu procvetaju lile ramonde..
 
Ваљда је дует на крају, биће етно момената па су узели лика да пјева уз Фахрету
 
Back
Top