be Belgija 2022: Jérémie Makiese - Miss You

Jérémie Makiese će u četvrtak, 10. marta, biti gost u emisiji "Le 8/9 - VivaCité" koja se emituje od 8-9h ujutru na kanalu La Une emitera RTBF. Tada će predstaviti pesmu i spot za Evroviziju.​
 
Bome, ovo je fino. Očekivao sam baš neku sporu baladu, ali i ovo je baš dobro.
 
Fina je, među boljim ove godine.
 
I ovi me razocarase. Tacno nikad gori esc, na kraju ce onaj jesc iz Pariza biti jaci.
Msm nije losa pesma, ali prosek, bez ikakve eksplozije, nije ni za top 10, a ocekivao sam pobednicki materijal.
 
Nakon što sam lepo preslušao ovo, svidja mi se. Mislio sam da će biti neka najobičnija balada, ali pozitivno sam iznenadjen.
 
Volim ove nebitne pesme. U prevodu, nebitne pesme se lepe za mene. 😅
Prva reakcija je ta da mi se jako dopada njegov glas, svidjaju mi se strofe, prvi refren, ide lepo svojim tokom, jedino sto mi fali jaci zavrsetak da bi mi bila savrsena. Taman ocekujem da "zakuca" a ono ne zakuca ali opet pogodi. Mozda uzivo bude kucanje, nadam se. Ako uporedim ovu pesmu sa ostalim moze da zavrsi kod mene u TOP 5. I sto je jos gore pojacalo mi je 2. pf-e, gde ce mi za sada jedna dobra pesma ostati ispod crte, a u 1. pf-u moram nekoliko pesama na silu da uguram iznad crte.

Sve u svemu, zadovoljan sam sa ponudom Belgijanaca.
 
Evo i video spota

 
Kakva steta sto ova pesma nema neku eksploziju da me oduva. Refren bi bas mocnije zvucao kada bi ga pojacali, njegov glas to i zasluzuje.
 
Bas mi se svidja pesma. Pokidao je. Sto se mene tice, moze i da pobedi.
 
Ovdje uvodni instrumental ne ide uz ostatak pjesme?:unsure:
Zapravo instrumental do druge strofe ima pobjednički vajb, a onda ide u jako basic beat.

Mislim, sviđa mi se, fino je sveukupno.
 
Back
Top