be Belgija 2022: Jérémie Makiese - Miss You

Ne znam zašto, ali meni se ovo baš sviđa. Istina je da je trebala neka eksplozija da bude baš odlično, ali da dobra mi je i ovako.
 
Prvi deo pesme je stvarno dobar ali se onda baš razvodni i rasteže. U svakom slučaju jedna od boljih ove godine. Pobednička svakako nije
 
  • Like
Reactions: Mrm
Od svih internih izbora najviše sam očekivao od njega i nije me razočarao. Moglo je i bolje ali sasvim dobra pesma.
 
Ova pjesma ima istu bolest kao Dimšićkina. Lijepo krene, pa nigdje ne vodi. Kulminacije nema. Rezat ću žile u svibnju.
 
Kao fino, kao neka kvaliteta, ali na mene utisak ostavilo nije, bez mirisa i okusa mi je
 
Solidno. Dopada mi se vokal, ali mislim da je za ovakav tip pesme neophodna kulminacija koje nema. U svakom slučaju, fin izbor.
 
I meni se dopada prva polovina, ali kasnije sve slabije i slabije.
Dopada mi se tekst, i boja glasa, ali takođe ne uvek, ne u svim deonicama.. Tako da sam i sa ovom numerom, na pola, ali dobro. :D
 
Praviće oni Hooverphonic od blata vidim ja. Je l' sam jedini kome ovo zvuči kao neki R&B pesmuljak sa američkog radija?
 
Ja ovo i shvatam kao planirani bait za nas što smo i odrasli na klasičnom 2000s popu 😁 U tom smislu je malo i dated, al kao ajd "šmekerski" je, i dobar je vokal, a i visual 👀 😅
Samo, svakako ništa spektakularno, možda bi bio boom negde da se pojavilo u godinama do 2011.
 
Mislim da crnacko gangsterskim baladama nije mesto na Evroviziji ali ajd da vidimo i to cudo u Torinu...

Bojim se da nema finala za njih ali onako, nije losa stvarcica
 
Meni je ova pjesma baš super, najbolja njihova od City Lights.
 
Vidim, rasizam je ostao jedan od glavnih problema. Ništa se nije promijenilo od zadnjeg bivanja na forumu
Kakav rasizam?? Sta pricas ti?

Gde sam ja ovde vredjao crnce je li?
 
Šta sam ja sad pročitao
Meme Wtf GIF
 
Ovo je žešči downgrade u odnosu na Hooverphonic.
A pa kako ne, to nije ni da se poredi, to je smesno i pominjati, nekog sa onavom karijerom, reputacijom i ovo..nemoj molm te..
Belgija lani je bila najjaca sto se koncepta, kompozicije tice, a i vokal je bio na izuzetno visokom nivou..

Mislim da crnacko gangsterskim baladama nije mesto na Evroviziji ali ajd da vidimo i to cudo u Torinu...

Bojim se da nema finala za njih ali onako, nije losa stvarcica
Ovaj komentar nije obrisan? :eek:

Ja bih zamolio, zaista.. :/

Auuuuu...
 
Back
Top