COVID-19

E pa vidis, istina je i potpuno si u pravu samo za jednu stvar: da se lako siri, odnosno prenosi dalje.
=
Imao sam i ja koronu i zamisli, nisam se nabio u 4 zida nego sam slobodno izlazio u park sa starijim sinom i sutirao loptu. Takodje isao sam i po kaficima BEZ MASKE, igrao turnir u sahu BEZ MASKE i niko se nije zarazio. I jel falilo nekome nesto??
Znači veruješ da se lako širi a ipak svesno si zaražen išao među narodom?
Ne želim da se uplićem u ovu temu, sa nekim tvojim stavovima se i slažem, ali ovaj drugi citirani pasus koji si napisao nije nemarnost, već bezobrazluk.
 
Tako je Dule, ni rak ne postoji, sve je to "izmišljotina"... Evo i Srbijanka, neka tvoja istomišljenica šta kaže:

F8l2DuwXAAAYaXC
 
=

Znači veruješ da se lako širi a ipak svesno si zaražen išao među narodom?
Ne želim da se uplićem u ovu temu, sa nekim tvojim stavovima se i slažem, ali ovaj drugi citirani pasus koji si napisao nije nemarnost, već bezobrazluk.
Vidi ovako, da ti objasnim neke stvari:

Kada dete krene u skolu imace ne jedan nego 351 virus i malo malo ce da ide pa nece da ide i tako...
I onda ojaca i bude otporan na sve te viruse i kad krene u osnovnu skolu, ti virusi mu ne mogu nista i bude zdrav i prav.

Dete kojie ne ide u vrtic, kad krene u skolu malo malo pa se razboljeva.

Bottomline: Svi moramo da prodjemo te viruse i decje bolesti, tako i koronu. Ta korona je prosla kroz celo stanovnistvo, hteli mi da se krijemo ili ne, sve nas je potkacilo i... Koliko vidim svi na ovom forumu mrdamo, nikome dlaka sa glave nije falila.

Da li treba ziveti i nastaviti da se borimo kroz zivot ili treba da zivimo u vecitom strahu od te korone ili sutradan od nekog tamo 100.tog virusa koji ce da izmisle?
 
- Da ubija, pa ubijaju svi virusi i to je tacno, ovaj mozda u malo vecem procentu ubija ali opet to je zanemarljivo i procentualno i po apsolutnoj vrednosti u broju stanovnika
Kakva masna laz, stope mortaliteta u Srbiji su bile nikada vece. U odnosu na period pre korone, visak smrtnosti iznosi oko 60.000 ljudi samo u toku pandemijskih godina, ne racunajuci ovu. Dakle u proseku bi u tom periodu (2020, 2021, 2022) umrlo 60.000 ljudi manje da se nije desila pandemija. Jedan prosecan srpski grad je zbrisan sa lica zemlje.

Morbidno je da je tebi to zanemarljivo a jos morbidnije je da ne shvatas svoju glupocu.
 
Ne treba verovati svemu što režimski mediji plasiraju.

Nestorović jedini imao muda da kaže šta misli kao stručnjak, ali na žalost brzo ga ućutkali jer se nije to slagalo sa svetskom politikom

Pa pogledajte emisiju 2020. svi izvođači namešteno kao papagaji kenjali o koroni i kako treba da se pripazimo...
I ajd sad postavlja se pitanje: ako korone i dalje ima, kako to da je trebalo tad da se pazimo a sad je odjednom nema? Aj da vas čujem vas vaxere i gutače svega što vam mediji serviraju (nije ni čudo kad po ceo dan gledate Zadrugu, Parove, Farmu...)?

I da, obavezno udarite report, nemoj slučajno zaboravili da se žalite i tužakate kao u vrtiću. I obavezno privatnu poruku da pošaljete Milošu da me banuje, i jednom i drugom
 
To nema nikakve veze sa rezimskim medijima i takvi podaci ne mogu da se pronadju u medijima, to su potpuno drugi demografski parametri koji potvrdjuju razmere pandemije. Evo sam sebe si otkrio sad, ti zapravo nemas pojma ni o cemu ljudi pisu ovde niti mozes da razumes napisano. Ko si ti da ti ljudi ovde odgovaraju na maloumna pitanja.
 
@Dule Prosto je besmisleno i da komentarisem nesto dalje a pogotovo u detalje..........

Jedino sto mogu da kazem je da je (u najmanju ruku) bruka i sramota sto si zarazen isao medju ljude i svesno sirio zarazu dalje. Na stranu sto nemas predstavu ni o cemu (sto je vrlo evidentno).........ali svesno i namerno sirenje zaraze se, tehnicki gledano, granici sa bioterorizmom.

Sta te briga, ti si lepo rasirio zarazu dalje, neko od tih ljudi je mozda i preminuo (a nije morao) ali tebe to ne dotice. Vazno da tvoju slobodu sirenja zaraze niko ne dira i da si ti igrao sah i fudbal (uzgred, ugrozavajuci i sina).


Samo ti Nestorovica slusaj........tacno sam znao da ti je on duhovni guru. A drugi je verovatno Jovana Stojkovic :D Zao mi je sto moram ovom prilikom da ti srusim Sneska ali..........oba gurua su vakcinisana. Nestorovic medju prvima u Srbiji primio Fajzer, takodje je i Jovana primila Fajzer. Svi su oni uredno vakcinisani ali koriste vas nestrucne i neuke kako bi se bogatili. Nestorovic je tokom pandemije zaradio vise nego za celu karijeru kao pulmolog i deciji alergolog. On stvarno jeste bio vrhunski strucnjak, medjutim psihicki je malo........ovaj, otisao u ofsajd i mislim da bi psihijatri mogli da se pozabave njegovim slucajem, imali bi sta da vide.

Iako cesto slusam od tvojih istomisljenika kako "niste vi ovce"........sama cinjenica da se lecite veterinarskim lekovima (koji naravno nikakvo dejstvo na COVID nemaju ali "rekao neko na internetu da se tako leci COVID" i vi bez pogovora to sledite) i da sledite ljude koji su zapravo jesu vakcinisani ali koriste vas zarad licnog profita...... ipak potvrdjuje onu staru izreku - "dok je ovaca, bice i vune".
 
Ja mogu shvatiti i to da netko ne vjeruje u koronu, u cjepivo itd, ali to da zaražen svjesno izlaziš napolje (i još se time hvališ kao da si uradio nešto dobro) mi je apsolutno nepojmljivo i nema veze sa životom ni mozgom. Čist primjer sebičnosti, nemara i bezobrazluka. Nema opravdanja za takvo što.
 
Back
Top