me Crna Gora 2022: Vladana - Breathe

Stigla Vladana u Amsterdam, naravno u svom modnom izražaju.

oR1b2xh.jpg
 
Šteta fina djevojka,a upropasti se stajlinzima.
Na primer estetika iz spota na italijanskom jeziku - "Respira" je mnogo bolja, kao i outfit, šminka, a meni se osobno i na italijanskom jeziku više dopada...

Dok je ova slika iznad prejeziva, skoro nisam video ružniji stajling i šminku, a i frizura je očajna, mada ok to je posle puta..
 
Ukinuše tu nagradu, mada možda osvoji i ovu novu, za najupečatljivu odevnu kombinaciju.
 
Na ESC-u očekujem neku tragičnu odevnu kombinaciju u stilu Nine Kraljić svojevremeno. Nažalost, sve sam ubeđeniji da je istina ono što neko skoro reče, odnosno da će sama upropastiti i ono malo šansi za plasman u finale.
 
Imam neki osecaj da ako Crna Gora ove godine ne udje u finale, da je necemo gledati narednih bar 5 godina na ESCu. Ovogodisnja pesma nije losa, ali mislim da njen vokal ne moze na najbolji nacin da iznese ovu pesmu. To moze biti veliki problem jer je ovo tip pesme gde je najveci akcenat na samom vokalu. Istopice se u tom drugom polufinalu i mislim da ce nazalost proci veoma neprimetno.
 
Mogiće i da nastavi niz njihovih plasmana među zadnje 3 u pf.

Možda je Dimitrov trebao drugačiji aražman da napravi, tj da se u drugom dijelu ne dere previše,jer očito da to ne može otpjevati uživo.

Zanimljivo da je Danijel Alibabić koji je bio član žirija rekao da su možda mogli imati i bolji izbor, a možda i nisu. Za Konstraktu rekao da može i da pobjedi.
 
Last edited:
Šta znam, jeste se malo drala, naročito u Izraelu, ali ne bih se složio da ne zna da peva. Vladana je draga i prilično realna i sama kaže da će biti gusto. Jako bih voleo da se kvalifikuje. 🙂

I molim se nekom krštenom stajlingu..mislim ok, razumem da su joj ove psihodelične lufe i svetleće haljine slatke i zabavne, ali ništa u tom smeru pls.
 
Na ESC-u očekujem neku tragičnu odevnu kombinaciju u stilu Nine Kraljić svojevremeno. Nažalost, sve sam ubeđeniji da je istina ono što neko skoro reče, odnosno da će sama upropastiti i ono malo šansi za plasman u finale.
Bolje da se posveti pevanju (kao Pia) nego da izmislja koje-kakvu odevnu kombinaciju. Ne znam ko je nju ubedio da se tako oblaci i da ce joj to povecati sanse za prolaz.
Ne mogu reci da sam razocaran sa njenim vokalom, ali da nije dobro (slazem se da su joj ti vislji tonovi problem i da se "dere" tada) i nije. Meni je ovo najbolja pesma na Evroviziji, ali ovako pokazano za sada, bukvalno moze da mi bude van TOP 10.
Ova italijanska verzija mi je slabija, ali muzicka podloga je mnogo bolja i bas mi se dopada.

I da. Ne znam sto onako mlatara mikrofon (uglavnom u refrenu) i odvaja od usta. Tada mi nekako cudno zvuci.
 
Rekla da će u nastupu unijeti emociju.Meni u ovim live nastupima i nema te emocije, nekako kao da nervozno pjeva.
 
Bas to. Meni vise zvuci grubo, neko emotivno. Ali ima vremena da poradi na tome.
 
Minipop

JuNfdkU.jpg
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Neki na našem YouTube kanalu ostavio komentar da otac devojčice sa kojom njegov sin ide u odeljenje, ide kao statista za Crnu Goru sa frulom i da je to isti frulaš koji je nastupao sa Željkom 2004. i 2012. Mislite li da će se Miloš Nikolić pojaviti sa Vladanom na sceni? :unsure:
 
Neki na našem YouTube kanalu ostavio komentar da otac devojčice sa kojom njegov sin ide u odeljenje, ide kao statista za Crnu Goru sa frulom i da je to isti frulaš koji je nastupao sa Željkom 2004. i 2012. Mislite li da će se Miloš Nikolić pojaviti sa Vladanom na sceni? :unsure:
Pa gde ima frule u pesmi?
 
Back
Top