me Crna Gora 2022: Vladana - Breathe

Svira on više instrumenata, pre svega je kavalista, tu je i klarinet, da neće da maše u umetničkoj instalaciji :LOL:
 
Vladana u Tel Avivu

WIuu5gN.jpg
 
Rekla je da biti u mraku na sceni,tako da nešto mislim da će biti sama na sceni.Prateći vokali idu na matricu.
 
Vladana u Madridu

 
Žali bože potrošenog silnog novca - za dobru pesmu, spot, simfonijsku verziju, odlaske na ove partije... Nema tog takmičenja, pa ni Montevizije na kome bi ova pobedila; pisalo se da je nakon što je postala nekakva urednica u RTCG postala "strah i trepet" - da parafraziram: mnogo je zuluma učinila podređenima - Vladana zulumćarka :ROFLMAO:. Da je neko drugi peva (jeste mala država, ali nije da nema dobrih pevača) CG bi se provukla u finale... ovako... teško...
 
Pa ona je i pisala pjesmu,a i govori o njenom gubitku majke,tako da bi bezveze bilo sad da je davala nekom drugom.Ali da i ja mislim da se ona precjenila da ovo može uživo da iznese.
 
  • Like
Reactions: FFM
Deluje mi da je ovo poslednje izdanje u Madridu bilo i najbolje, ali da..definitivno ima malo problema da se kontroliše u tim višim delovima, ili bar taj deo meni najviše škripi uživo. Mislim, vrv sad opet smaram i ispada da je branim, ali meni ta preparty dešavanja i nisu naročito merodavna..gomila actova je ove godine imala stravične fejlove, što zbog tehnike, neiskustva ili su jednostavno loši. Zanima kako su osmislili nastup i čekam te prve snimke sa proba, ali njoj su svakako bitniji 11. i 12. da otpeva najbolje što može.

Jako mi se sviđa ova finska 'šišmiš u šumi' verzija. Bolja mi je od italijanske, a u rangu sa originalnom ☺️
 
Moja Vladana ko te oblači?Fora mi je to ali evo kandidata za Barbaru Dex, da se nagrada vrti u EX YU
 
Ne razumem poentu njenog stajlinga. Bolje da vise razmislja o svom pevanju i pesmi. Iako mi je pesma broj 1 ove godine, sve manje se nadam da ce proci u finale. Nazalost.
 
Da i ja mislim da su joj sve tanje sanse za finalom. Nekako mi ne ulijeva sigurnost da ce to biti to i da ce dobro izgledati u maju.🙃
 
Pročitala na Instagramu, stalno mi je to u glavi i još uvijek ne mogu vjerovati. :D
 
Nikad čuo.Za Srbiju će vjerovatno Dragana Kosjerina .Mada možda stave i Uraganke ako ne budu imale tada nastup negdje,mada je to malo vjerovatno.
 
Uraganke subotom da nemaju nastup, pa to ne ide.. Kosjerina je prava osoba za to, kao sto je pre to sjajno radila Maja Nikolic.
Crna Gora mi je prvi tip da nece u finale, mislim da niko od ex yu osim nas nece proci.
 
Sve mi se cini da ce biti tako. Nazalost. :(
Konkretno za Crnu Goru ne ide u prilog sto mi se cini da se Ceska popravlja uzivo, Azerbejdzan i Kipar odlicni vokalno (bio sam malo skeptican), a tu su jos sigurni finalisti Australija, Finska, Poljska, Srbija, Svedska, a blizu tome su Estonija i Rumunija; a jos ako pridodam Belgiju koji je takodje vokalno dobar ...
Malo je to prostora za nju koja mora da vokalno bude savrsena, a do sada sam video i cuo da to nije dobro.
A jos je tu Izrael, Malta ... A meni je licno Makedonka sve bolja, ali ne mogu je uzeti ozbiljno za prolaz. A San Marino i Gruzija su tu da se bore da ne budu poslednji, pa njih ne smatram za ozbiljnu konkurenciju.
Sve u svemu, glas (pamet) u glavu, pa sve ostalo.
 
I dalje u vrhu kod mene.

Mislim da sanse za finale nisu prevelike ali nadam se da ce je ziri progurati.
 
Back
Top