me Crna Gora 2022: Vladana - Breathe

Emotivno me pogodila ova pjesma na prvo slušanje. I baš sam se povezao sa porukom koju šalje. I povodom kojim ju je otpjevala.

Nakon svih sra*ja koja su mi se dogodila. Nadam se da će ući barem u finale. Jer pjesma je divno odrađena.

BTW lijepo je ponovno nakon dugo godina biti ovdje i tipkati na forumu (doduše ovo je novi forum), ali vidim da je ekipa ajmo reći ista.
 
Želim joj prolazak u finale, iako deluje nemoguće.

Inače, mi drugosrbijanci smo uvek uz druge ex-SFRJ republike, pogotovo Hrvatsku ili CG. (y)
 
😂😂😂 Izvinite, ali ahahahah
Treba samo videti koga radikali najviše pljuju, pa da te popljuvane odmah podržiš.

Isto i HR i SLO imaju objektivno slabe pesme, ali opet postoji tračak nade i želje da uđu u finale.
 
Baš lijepo sve ovo izgleda, ali sve djeluje prazno ako je samo ovakav nastup. Možda bi na ovo dobro išao AR.
 
Treba samo videti koga radikali najviše pljuju, pa da te popljuvane odmah podržiš.

Isto i HR i SLO imaju objektivno slabe pesme, ali opet postoji tračak nade i želje da uđu u finale.
Ja zaista mislim da možeš da podržavaš ex yu narod i bez da si kategorisan kao drugosrbijanac. 🤡
 
Šta znači drugosrbijanac?
Otprilike čovek koga boli đon za kojekakve ratne zločince i kriminalce uzdignute na nivo heroja, koga boli briga za kojekakve diktatore na čelu sa putinom, koga je baš briga za izgubljene srBske zemlje i "ugroženi iNdentitet" i koji generalno gleda u budućnost umesto da se bavi koskama, mračnjaštvom i izmišljenom mitskom prošlošću.
 
Nju ne kvari sunce, izgledaju super i ona i stage. Da li osobe koje žele da pričaju o političkim stvarima mogu da odaberu drugi forum ili idu u kategoriju "offtopic" ili tako nešto. Smarate nas koji se ne razumemo u te termine i ovde smo zbog pesama i performansa. Thank you!
 
Otprilike čovek koga boli đon za kojekakve ratne zločince i kriminalce uzdignute na nivo heroja, koga boli briga za kojekakve diktatore na čelu sa putinom, koga je baš briga za izgubljene srBske zemlje i "ugroženi iNdentitet" i koji generalno gleda u budućnost umesto da se bavi koskama, mračnjaštvom i izmišljenom mitskom prošlošću.
Ok, hvala.
 
Nju ne kvari sunce, izgledaju super i ona i stage. Da li osobe koje žele da pričaju o političkim stvarima mogu da odaberu drugi forum ili idu u kategoriju "offtopic" ili tako nešto. Smarate nas koji se ne razumemo u te termine i ovde smo zbog pesama i performansa. Thank you!
U redu, rekao sam to što sam imao, prelazim na diskusiju o pesmi.
Pesma je 7,5/10, ali nažalost neće u finale. Da je recimo ukrajinska ili švedska ili pak ruska, išla bi u finale ko iz topa. :(
 
Back
Top