dk Danska 2023: Reiley - Breaking My Heart

Uhvatila kraj, da baš je klimav bio. Nije iznenađenje što je poslednji na glasanju.

EYJAA - Ako prođu u TOP3, biće samo na osnovu statusa fan favorita..Mislim, pretpostavljam da je trema (imajući u vidu njihove godine), ali u nekim delovima se jedva čuju.
 
Dobar Miki, dobra i interakcija sa publikom..Mislim da bi mogao proći..

maia maia - Osim što je visoka nota bila atak na sluh, manje više je OK. Za TOP3 videćemo..
 
Last edited:
Nicklas najbolji dosad, mada to i nije toliko teško bilo postići..

Ipak prerano napisah, drugi deo mi se uopšte nije svideo, ali mislim da bi trebalo da ide u superfinale. Pošto i pored takvog njegovog nastupa mislim da se neće naći tri bolje.
 
Mariyah izgleda svesna da je bez šansi, pa rešila da se ludira malo. Mada OK peva. :D
 
Super peva Soren, mada su on i pesma skroz neobična kombinacija..
Ne isključujem TOP3, za dalje videćemo.
Mada izgleda u najavi reče da i on ima englesku verziju spremnu u slučaju pobede. :(
 
Reiley/ju prazna scena, nastup izgleda nekako šuplje meni.

Nicklas definitivno najbolji (y)
 
Da, u rekapitulaciji koju sam videla ranije mi se činilo da ima neku koreografiju, ali ipak ne toliko. Mada je ovako dobar, nemam zamerki.

Moje predikcije za superfinale Nicklas, on i kao treći Soren/Micky..
 
Ovo saopštavanje TOP3 po regionima i segmentima je u fazonu "j*** lud zbunjenog."
Mada su mi dobre predikcije, verovatno Nicklas, Reiley i Micky u superfinalu..Sad ko pobeđuje, videćemo..
 
Da, jedino mi malo žao zbog Sorena, ali jbg, šta da se radi..:(
 
Čini mi se da se Nicklas malo opustio, dosta mi bolje zvuči sad u drugom nastupu.
 
Već sam se pitala da li su zaboravili na njih, al evo i Kalusha. :D

Probiju termin zbog tehničkih problema i beskrajne priče i onda naravno, geoblock..Pa bravo.

Inače, genijalan komentar pročitah jel može Danska da šalje "Stefaniu", hahaha
 
Last edited:
A bzvz, mada je očekivano što kažeš.
 
U ovom drugom polufinalu na ESCu, ima da ne prodje samo onaj ko ne ode, mozda jedino Jermenija spasi to polufinale....bac ce biti slabo drugo polufinale. Mi smo u prvom polufinalu i mislim da ce stvarno biti pravo krvoprolice...
 
Usudiću se reći - vrlo pristojno, uzimajući u obzir šta smo sve čuli večeras. Iako, ovo je jedna od onih pesama koje čuješ na radiju i ne obradiš pažnju na nju ni najmanje.
 
Back
Top