dk Danska 2024: Saba - Sand

Toliko me nešto zabole šta će Danci poslati. Poslednji put mi se njihova pesma svidela davne 2017.
 
2018. i 2020. su imali dobre pesme, čak i bolje nego ona iz 2017.
 
Želim malo trash-a od Danske ovaj put, tako bi mi leglo nešto malo trashy, malo cheesy, sa fake latino elementima i scandi keychange-om, i malo falšranja, poput Jasmin Gabay - "Kiss like this"!

I taj osmeh, iskren, radostan, to ozareno lice, da mi pokaže put u ovom tunelu! 💖

Jasmin-Gabay.jpg


DMGP molim te uključi Jasmin Gabay u lineup! 🙏 🙌

 
Kakve li će numere ovde biti? 🤔🙂
 
Dobro, nisu bili dugo. :cool: Nadam se nekom četvrtom, u svakom slučaju.
 
Nek se vrate iako ne volim povratnike, smorio vise radijski festival danskog slagera.
 
Aura Dione mogući učesnik Dansk MGP '24.. 😯
 
Ekstraa ako se svi ovi vraćaju svi se imali jako lep plasman, pobeda, top 10 i top 8 cini mi se, nadam se da imaju pesme kao tih godina kada su predstavljali Dansku i nema zime za njih, glasali smo svi za Dansku 2013.godine dobili su prvi put u istoriji 12 poena od Srbije, lukavi su Danci godinama ni finale ne mogu ubosti, a onda kao 2013.godine čekali su opet Evrovziju u Malmeu da pobede i izdominiraju, Boga mi ovo pp učesnicima festivala miriše na Kopenhagen 2025.godine, samo se predje most i odosmo iz Malmea u Kopenhagen, supeer, gde ćeš bliže??

Heheh, očekivao sam ovakve vesti, Danska uvek pobedi kada je u Malmeu, mada i 2000.godine su pobedili, takodje Evrovzija bila u Švedskoj, Danci vole Švedsku pa to to jee..
 
Ne znam šta danas može ponuditi Aura Dione, ali videćemo. Ona mi je nekako one hit wonder.
 
Ova druga pesma koju sam postavio je novija, baš je dobra.
 
Ekstraa ako se svi ovi vraćaju svi se imali jako lep plasman, pobeda, top 10 i top 8 cini mi se, nadam se da imaju pesme kao tih godina kada su predstavljali Dansku i nema zime za njih, glasali smo svi za Dansku 2013.godine dobili su prvi put u istoriji 12 poena od Srbije, lukavi su Danci godinama ni finale ne mogu ubosti, a onda kao 2013.godine čekali su opet Evrovziju u Malmeu da pobede i izdominiraju, Boga mi ovo pp učesnicima festivala miriše na Kopenhagen 2025.godine, samo se predje most i odosmo iz Malmea u Kopenhagen, supeer, gde ćeš bliže??

Heheh, očekivao sam ovakve vesti, Danska uvek pobedi kada je u Malmeu, mada i 2000.godine su pobedili, takodje Evrovzija bila u Švedskoj, Danci vole Švedsku pa to to jee..
Frederik X plaća Konstruktora da botuje
Nešto je trulo u državi Danskoj
 
Back
Top