Dečja Pesma Evrovizije 2022

Ja odavno mislim da treba da se povučemo sa JESC-a ili da mu se makar drugačije pristupi.
 
Apsolutno smatram da se treba povući,nema smisla više.Užasna pobeda kao i ESC 2022. Godina u znaku nezasluženih pobeda! iznervirao sam se ,idem da palim seriju..
 
Ukrajina ocekivano 0
Smeo sam da potpisem da od Ukrajine Srbija dobija 0 i da ce ta ista Ukrajina njihovim glavnim podržavaocima a i najvecim ratnim huškačima ujedno protiv rusa u Evropi, smrdljivim englezima, dati 12 poena. Gamad su najveća u Evropi obe zemlje.
 
SMK nam dala poen, da je dala 4 bili bismo 10, tako su nam šuknuli sa Tijanom i ispadosmo zato 🤡😅

13. mjesto, šteta, na par poena od 10. mjesta, ali dobro, kao i prošle godine plasman. Svaka joj čast, baš je bilo lijepo i sve čestitke.

Mali Francuz je genijalan haha koliko se obradovao i uzvikivao Viva la France, zamišljam naše da vrište ŽIVELA SRBIJA na šta bi to ličilo u javnosti
 
Dobro je što me JESC nikad nije interesovao pa se nisam iznervirao. Jedino prošle godine mogu da kažem da sam se interesovao ali samo zbog Malene 🥰
 
Uh, pobednička pesma je vrsta muzike koju uopšte ne volim. Naročito ne u izvođenju dece. Najslabija Francuska do sada na JESC-u i najslabija pesma koju je Barbara napisala.
 
Ja odavno mislim da treba da se povučemo sa JESC-a ili da mu se makar drugačije pristupi.
Ovo drugo ja mislim, lijepo je za djecu da se druže i upoznaju, kako su se Darija i Petar združili sa dosta ovih uspješnih sa prethodnih JESC-a, super stvar.

Neka se prave malo modernije, ali i dalje dječije pjesme.

Barbara ima 2 pobjedničke pjesme JESC-a 👏
 
Možda kada bi RTS bio malo otvoreniji sa tim, i kada bi imali sličan pristup kao i sa ESC.

I pored toga, treba nam neka veselija, poletnija, igrivija i slobodnija pesma. Dosta smo forsirali tu usiljenu finoću i preteranu smirenost koja nije prirodna stvar za decu, i to nikada ne urađa plodom. Ali šta očekivati od RTSa koji fura to tradicionalno još dok je bio RTB, a u ovoj zemlji se očito u decu nema poverenja, tako da se nećemo moći nadati nečemu boljem još dugo dugo
 
Nema povlačenja nego ozbiljnijeg pristupa JESC-u. Generalno šaljemo jako nekonkurentne pesme i ne secam se kad sam zadnji put čuo na JESC-u da smo odličnu ili bar pesmu koja nije tu da samo popuni broj, poslali. Moooožda Lena...ali možda tek iznad srpskog proseka.
Još od Nevene Božović i one male Škoric, nisam čuo našu pesmu a da kažem Woww , ovo ide u vrh sigurno.
Oba puta smo bili 3. A i prošle i ove godine nam je samo nastup bio dobar ali pesme kao pesme nisu realno konkurentne. Još kad se doda bojkot žirija kao neminovan i unapred poznat i scenario onda moramo slati mnogo bolje nego do sad da bi rezultat bio bar Top 5 I da bi kod publike izvukli poene maksimalno te kraju bili bolje plasirani.
 
Mislim da RTS ne utiče mnogo na autore da se prijave ovde, pa zato i često idu autori koji su nepoznati skroz, što je isto lijepo.

Možda kad bi se angažovali pa ubacili nekoga poput Anđeline da napravi neki moderan zvuk tinejdžerski, druga bi priča bila.

Elem, u svakom slučaju, nadam se da je Katarina bolje i da će da se oporavi, šteta baš ali šta da se radi. 👏
 
SMK nam dala poen, da je dala 4 bili bismo 10, tako su nam šuknuli sa Tijanom i ispadosmo zato 🤡😅

13. mjesto, šteta, na par poena od 10. mjesta, ali dobro, kao i prošle godine plasman. Svaka joj čast, baš je bilo lijepo i sve čestitke.

Mali Francuz je genijalan haha koliko se obradovao i uzvikivao Viva la France, zamišljam naše da vrište ŽIVELA SRBIJA na šta bi to ličilo u javnosti
Nas bi odmah kaznili zabranom učešća, novčano ili kako god
Dvostruki aršini
 
Ja nzm s kime bismo se ozbiljno trampili osim SM, jedina sa Albanijom još, i to je otprilike sve
Albanija, posebno žiri 12 poena uvek daje UK ako se ne varam eventualno Italiji, večeras nisam zapazio kome albanski žiri dao 12 poena ali verujem UK i da ne proveravam.
 
Albanija, posebno žiri 12 poena uvek daje UK ako se ne varam eventualno Italiji, večeras nisam zapazio kome albanski žiri dao 12 poena ali verujem UK i da ne proveravam.
Italiji je dao. Nije bas toliko prijateljski nastrojen prema UK
 
Meni je ovo glasanje tako nerealno a i ocenjivanje dece na ovakav nacin, politcki, ko je sladji itd. mi je degutantno. Sto se mene tice ima tu vise razloga za povlacenje od losih plasmana.
 
Italiji je dao. Nije bas toliko prijateljski nastrojen prema UK
Hvala na info, čini mi se da Italija ili UK dobijaju od albanskog žirija uvek 12 poena, nisam bio siguran. Prosto unapred se zna a postace izgleda i tradicija da ukrajinski pored albanskog žirija kao najveća šlajmara, tradicionalno englezima daje 12 poena kako na JESC tako i na ESC.

Ukrajina -> Engleska
Albanija ->Italija.

Naš žiri ipak glasa pravednije kao i publika i to me raduje ali po prvi put na nevidjeno, želim da na narednom ESC-u 12 srpske publike i posebno 12 žirija damo Hrvatskoj. Makedoniju okupirali albanci a i ne učestvuju više...Slovenija nepredvidiva skroz u njih se nikad ne uzdam posebno ne slo žiri, Bosne i Cg nema. Bice nama gusto za poene na sledecem ESC-u, definitivno.
 
Pa i 2019. smo imali odlicnu pesmu, a ziri nam je jedva davao poene. Podrzavam povlacenje iako mislim da do njega nece doci.
 
Back
Top