Dečja Pesma Evrovizije 2022

*spomene se Kosovo*

Zoki, Lignjoslav i ostali:

cardi b jesus GIF by 2017 MTV Video Music Awards
 
Otkriveni su tekstopisci za debitantski Natup Estonije Leelo Tungal će biti tekstopisac, dok će muziku (i produkciju) raditi Karl-Ander Reismann - koji je napisao ili koautor mnogo pjesama za Eesti Laul (uključujući pjesmu koja je predstavljala Estoniju na ESC 2022 (Stefan's "Nada").
 
Anastasia, Nikolozi and Oto will represent Georgia at junior eurovision song contest 2023
❤️
🇬🇪
376269558_275633511987108_3781252981269261587_n.jpg
 
Ovako bih rangirao nakon poduzeg isecka:

1. Lenny 10
2. Fia 9+
3. Toby 8+(9-)
4. Rahael 8+(9-)
5. Adriano 7+

U sustini, svidja mi se ponuda, ali znam da Lenny nema nikakve sanse. Cak i da ovde kojim slucajem pobedi, na JESC ce zavrsiti na poslednjem.
 
Po onim snipetima od 1.05 nemcke ne zvuci mi nista posebno.
 
Apsolutno podržavam odluku o našem povlačenju sa Dječije Evrovizije, nadam se da su odlučili da pauziramo na duže staze a ne samo ovu godinu da preskočimo...

Jednostavno, vidjelo se da nikome u RTS-ovom timu nije bilo (iole) stalo do ovog takmičenja i da se učestvovalo k'o preko one stvari, iz godine u godinu se provlačimo sa bajatim i nebitnim pjesmičicama čisto kako bi ispunili kvotu za dovoljan broj zemalja učesnica moleći Boga da izbjegnemo posljednje mjesto na tabeli. 🙏

Nakon Darije i njenog kakvog-takvog pristojnog plasmana i solidne pjesme priželjkivao sam da ćemo se probuditi i trgnuti te da će se nešto konkretnije učiniti po pitanju promocije JESC-a u Srbiji, da će tražiti malo ozbiljnije autore pjesama i kroz neki dječiji kreativni show prezentovati pjesmu međutim oni su nastavili po starom - jedno gostovanje kompozitora i predstavnika u Jutarnjem programu k'o da ide u Japan na Evropsko takmičenje iz biologije i to je to, nigdje nikakve volje niti inspiracije da se nešto promijeni.

Prošle godine sam svakako izgubio svako interesovanje pa smatram da smo se u pravom trenutku i povukli, srećom pa ovdje nema polufinala a da ima ne bi finale vidjeli skoro nikad lol.

Samo želim vjerovati da je ovaj potez napravljen kako bi se izbjegli nepotrebni troškovi i da se taj novac uloži u PZE, pribojavam se da se ne radi o smanjenju budžeta pa su zbog toga odustali, u tom slučaju je negativna vijest jer će se to odraziti i na ''veliki'' PZE.
 
Back
Top