Dečja Pesma Evrovizije 2022

Jezivo. Ne sviđa mi se ovo uopšte. Ali očigledno im je skresan budžet.
 
Mislim da se ne radi o parama. Ima dosta zemalja koje su siromašnije a učestvuju redovno i na odraslo i na dečije izdanje.
Da krenem ja sa svojim teorijama zavere 😅 .. možda postoji neki dogovor, da ako Srbija ne učestvuje negde, da možda Kosovo uskoči🤔😮‍💨 (npr Vels je učestvovao dok se UK nije vratilo)
 
real housewives nene GIF
 
Ni Azeri se ne vraćaju

Hoće JESC to opet za koju godinu da jedva skuplja 11 učesnika lol
 
Pa desice se to sto je pre moguce. Dolazi opet susan period JESCa polako ali sigurno.

Kad se setim da su 2012. bukvalno naterali Azere da se takmice kako bi imali potreban minimalan broj ucesnika i sto su 2013. razmisljali o ukidanju takmicenja pa moljakali sve zivo da ucestvuju...
 
Novosti #JESC2023
💖
💥
Aurora Pinto, Fernando Daniel, Twins i João Direitinho su autori teme koju će Julia Machado povesti u Nicu da predstavlja Portugal
🇵🇹
 
Obožavam što samo Zoki i ja pratimo dešavanja oko JESC-a 😁 na forumu no one cares 😂
 
Nešto malo učesnika ove godine, doduše uvek bude 20-ak ali ne znam do kada zvanično mogu da potrvde/ povuku se sa takmičenja. @Miloš preimenuj temu u ovogodišnje takmičenje. Nismo više u 2022
 
Obično bude otvorena tema u potforumu tekuće godine, sad možda je izuzetak ova, s obzirom na to da nećemo učestvovati. :D A za ovo, ne bih znala, ali pretpostavljam neki septembar, početak oktobra.
 
Back
Top