Dečja Pesma Evrovizije 2022

Julia Machado će predstavljati Portugal u Nici
a Sandra Valero Španiju
Za sada imamo samo devojčice za predstavnice. ( MKD, ŠP, POR, GRU)
Čudi me da se Kazahstan povukao, mislio sam da će debitovati i na ESC-u ove godine u Švedskoj. Što se nas tiče, ne bi me čudilo da se povučemo ove godine što se tiče JESC-a. I ukoliko planiramo da se takmičimo nadam se da ćemo poslati nešto drugačije i inspirativnije. Da ljubimo dno svake godine nema smisla..
@Miloš zašto se ne otvori nova tema za 2023 godinu? Mislim da ima bar nekoliko osnovnih informacija.
 
Last edited:
Jel se zna nesto za Srbiju jel ucestvuje na JESC 2023 u Nici jel ima neki informacija
 
Najbolje bi bilo povlacenje na neodredjenk vreme jer kad ne ide, ne ide.
 
jel ima mozda neku informaciju za Srbiju da li se zna da li ce Srbija ucestvovati na JESC 2023 u Nici
 
Bilo je to super isto, bolje od ESC u Tor*nu.
 
Hoćemo Ljubu Stankovića u Nicu da sa svojim vrhunskim vokalom i nekom jakom pesmom i nastupom pokida žiri,a možda i online glasanje i donese nam najbolji rezultat ikada na JESC-u,ako ne i pobedu,i da tako očita lekciju Luke Blacku.
 
Hoćemo Ljubu Stankovića u Nicu da sa svojim vrhunskim vokalom i nekom jakom pesmom i nastupom pokida žiri,a možda i online glasanje i donese nam najbolji rezultat ikada na JESC-u,ako ne i pobedu,i da tako očita lekciju Luke Blacku.
Ljubu Stankovića bi bio dobar izbor al pesmu pise neko drugi a ne Leontina

neka ozbiljna pesma za jesc a ne tra tra la la
 
И боље је да се Србија повуче. Хајд, период од 2006. до 2010. могу да рачунам као пролазно експериментални, сви тадашњи учесници фино су се показали и тада је тај фазон имао бољу прођу, али од 2014. до данас једино могу да сварим песме Леонтининих миљеница Лене Стаменковић и Дарије Врачевић. Остало све је било жали боже уложеног рада.
 
Back
Top