Dečja Pesma Evrovizije 2022

Aaaa makes sense, ja se izvinjavam 😁

Ma tek na JESC mislim da žiri ne uzima u obzir nikakve kriterijume lol
 
ona bila 5 a mali iz kazakhastana koji je razvalio bio zadnji kod zirija boze sacuvaj i ono online glasanje treba promenit
 
Azerbejdžan je napravio čudo ovde 2021. i ušao u TOP 5,a Irska je to isto učinila prošle godine,iako su obe ove zemlje do tada bile potpuno neuspešne na JESC-u,nadam se da ćemo tako i mi ove godine.
 
Azerbejdžan je napravio čudo ovde 2021. i ušao u TOP 5,a Irska je to isto učinila prošle godine,iako su obe ove zemlje do tada bile potpuno neuspešne na JESC-u,nadam se da ćemo tako i mi ove godine.
nadam se samo da ne saljemo isti fazon svake godine
 
zORANE ne znam kako da ti kažem ovo, ali...

...zaboravio si da isključiš CAPS LOCK kada si pravio ime...😔
 
znam al nemogu sada da promeni za par dana kada budem mogao promenicu
Možeš da promeniš tek 22. jula. Pre toga jedino da mi pošalješ zahtev privatnom porukom pa da ti promenim u neki drugi nick.
 
Meni se sviđa pravilo o dozvoljenim nasnimljenim vokalima iz razloga što to ostavlja prostora za više ljudi na sceni u nekim nastupima, ali ako bi povećali dozvoljeni broj ljudi na sceni i iza nje i zabranili nasnimljene vokale to bi bilo idealno, ali nije ni to pravilo problem koliko zloupotreba istog. Mislim na ESC, JESC me baš i ne zanima.
 
Možeš da promeniš tek 22. jula. Pre toga jedino da mi pošalješ zahtev privatnom porukom pa da ti promenim u neki drugi nick.
kada budem mogao promenicu

ova dvorana u Nici je jako lepa spolja jos grad na moru usred novembra krivo mi sto nije decembru ko kada je bilo u parizu i jerevanu
 
Je l' sam ja jedini koji je odmah pomislio na Freju dok je čitao post o prošlogodišnjoj Britanki? 😂
 
RTS će sigurno otvoriti konkurs ranije nego prošle godine,predstavnik i pesma će biti takođe objavljeni ranije nego prošle godine,jer je i samo takmičenje znatno ranije(26.novembra),nego u Parizu i Jerevanu,kada je bilo u decembru.
 
Mislim da dečiju Evroviziju sam pratio poslednji put kad sam bio maloletan.
 
ja jesc pratim od pobede italije 2014

a najdraza mi je pesma od jermenija 2021 Malena Qami Qami
 
Ja se sećam da sam prvi put pratio 2005 kad je SCG predstavljao neki mali Crnogorac za kog skoro saznajem da je bivši moje drugarice haha
 
Jeste da su slali svake godine istu pesmu, ali šteta.
 
Anastasia Vasadze will represent Georgia in Junior Eurovision Song Contest! FySPk9FXgAI8YB_.jpg
 
Back
Top