Dečja Pesma Evrovizije 2022

A mi da pošaljemo power baladu posevećenu nevino stradaloj deci u nedavnom masakru O.Š. Vladislav RIbnikar,i da je otpeva neko sa vrhunskim vokalom,i eto nas u TOP 5,možda čak i prva naša pobeda na ovom festivalu.
Zar nije malo neumesno da ovu tragediju stavljaš u ovakav kontekst? Ljudi nekada dva tri puta razmislite pre nego što nešto napišete..
 
Severna Makedonija (tj MRT) je odabrala Tamaru Grujevsku kao predstavnicu za JESC, nakon audicije koja je održana 11. maja.
Dosad je učešće potvrdilo 11 država, a po prvi put će učestvovati sve BIG 5 države.
 
od makedonije ocekujem nesto dobro prosle godine podbacili al nadamo se ove godine dobroj pesmi jel ova devojka ima bas mocan glas
 
Bilo bi lepo da napokon pobedimo ovde, ali definitivno ne sa pesmom o masakru lol Ne znam šta treba da pošaljemo da bismo pobedili, možda da probamo sa nečim bržim, a da nije U la la.
 
Bilo bi lepo da napokon pobedimo ovde, ali definitivno ne sa pesmom o masakru lol Ne znam šta treba da pošaljemo da bismo pobedili, možda da probamo sa nečim bržim, a da nije U la la.
treba nam nesto brz kao jermenija 2021 u tom fazonu ne samo pesme o jedno te istom
 
Nadam da će se Švedska vratiti sada kada je Loreen pobedila,jer poslednjih godina zemlja pobednik ESC-a(i ujedno naredni domaćin istog),uvek učestvuje i na JESC-u te godine.Pogotovo što Švedske nije bilo na JESC-u još od 2014.
 
vidicemo jedva cekam jesc prosle godine su jermenci pokidali sa organizacijom i sa svim

prosle godine sam bio sokiran kada je lisandro pobedio kada sam video da su ostali lisandro i nare rekao sam to je to jermenija vraca se duplo pobedom al mali je je imao super pesmu a nastup je bio isto dobar
 
Francuska pobedila ovde dva puta za 3 godine,dok na velikom ESC-u muče muku da uopšte uđu u top 10,a jedini TOP 10 rezultati u zadnjih 10 godina su im Amir 2016 i Barbara Pravi 2021.
 
Francuska pobedila ovde dva puta za 3 godine,dok na velikom ESC-u muče muku da uopšte uđu u top 10,a jedini TOP 10 rezultati u zadnjih 10 godina su im Amir 2016 i Barbara Pravi 2021.
Ovo isto i za Jermeniju vazi na jesc razvijaju svake godine a na esc ne mogu da udju u top 10
 
Last edited:
Vjerojatno misli na njihovu JESC predstavnicu, Freyu.

Al’ i ja sam prvo mislio da priča o Samu, vriska!
 
I meni na trenutak bilo nejasno na koga misli. :D Sobzirom na to u kakvom je stanju bila, dobro da je nastupila uopšte. Iako da, nije bilo za TOP5, mada se pretpostavljam žiri uhvatio onog da ih kao "nagradi" za povratak, a sad što se zadesilo da devojčica bude bolesna, druga stvar. Čitala sam nekoliko komentara, misle da su se zbog tog, a i slučaja naše predstavnice odlučili na ovaj potez. Iako mi nejasno kako bi onda rešili to, kada dete ne bude u stanju da nastupi live.
 
Back
Top