ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena

Ali stvarno vjerojatno najgore sve ikad je taj Eurosong bio, a voditelji pogotovo

Helga i Oliver godinu ranije u odnosu na ovo dvoje razvalili
 
To u Rimu je posljednji put bilo da se predstavljali izvođači.Iduće godine samo dirigent se najavljivao.
 
Rekla mu strinina sestra koja je čistačica u EBU
Nece jer je kvar ispod stagea, motor je otisa, zbog vlage od vode, zamjena nece stici na vrime, pokusavaju prokopati u nacrtu u slucaju da uspiju doci do rezerve ali se boje da nece i zato nema sluzbene objave jos. Izvor direktno iz EBU Geneve. Uz Litvu, najvise pate Chanel, Mia, S10, Citi. Dobili smo zalbe, jedna od opcija je cak i promjena rednog broja nastupa koji je konceptiran i po izgledu staginga.
 
@Gotivan Nešto što ćete zanimati
Igrao sam Izrael da ide dalje.

Pa šta misliš @Josipa, ko ih je naterao da okače ponude?
Da si živa i zdrava ja sam njih terao da okače i Top 10 (uložio sam oko 30k din na nas, kvota samo 1,9) i Top 3 (tu sam svega par hiljada, kvota 5,5)
IMG_20220430_213951.jpg
 
IMG_20220430_214345.jpgIMG_20220430_214305.jpg

Ćeš još da ti pokažem?

Ja sam ozbiljan kladioničar, kad je Evrovizija u pitanju! A za fudbal 100 din max
 
Albanija - vokalno znamo da će sve biti na mestu, stage će biti mračan, ne očekujem neku ludilo koreografiju, ali ključ će biti njena energija. Biće highlight polufinala i bez problema prolazi. Jel' se zna da li će imati neku pirotehniku?
Letonija - ne očekujem nikakav pomak od nacionalnog finala
Litvanija - jednostavno, ali još efektnije od nacionalnog finala, baš imam dobar osećaj u vezi nje
Švajcarska - jednostavno, sa nekim porukama na LED ekranima
Slovenija - ne očekujem ništa wow
Ukrajina - očekujem pomak od nacionalnog izbora, mnogo je ono bilo mračno i mala je bila scena, mislim da će biti mnogo bolje
Bugarska - Mislim da će popraviti utisak, jer live ne zvuče loše, ali ništa drastično
Holandija - ovde očekujem nešto huge, tipa jednostavno, a wow
Moldavija - Ako imaju voz, očekujem full fun, igranje, skakanje

Jedva čekam probe, pa pišem stage predictions da mi prođe vreme lol
Igrao sam Albanija TOP 10:
Albanija - vokalno znamo da će sve biti na mestu, stage će biti mračan, ne očekujem neku ludilo koreografiju, ali ključ će biti njena energija. Biće highlight polufinala i bez problema prolazi. Jel' se zna da li će imati neku pirotehniku?
Letonija - ne očekujem nikakav pomak od nacionalnog finala
Litvanija - jednostavno, ali još efektnije od nacionalnog finala, baš imam dobar osećaj u vezi nje
Švajcarska - jednostavno, sa nekim porukama na LED ekranima
Slovenija - ne očekujem ništa wow
Ukrajina - očekujem pomak od nacionalnog izbora, mnogo je ono bilo mračno i mala je bila scena, mislim da će biti mnogo bolje
Bugarska - Mislim da će popraviti utisak, jer live ne zvuče loše, ali ništa drastično
Holandija - ovde očekujem nešto huge, tipa jednostavno, a wow
Moldavija - Ako imaju voz, očekujem full fun, igranje, skakanje

Jedva čekam probe, pa pišem stage predictions da mi prođe vreme lol
Odigrao sam Albaniju Top 10.

Mislim da specijal Evrovizija ne može da se vezuje, ne dozvoljavaju u Meridijanu. Baš ću da iscimam Mozzart da vidim da li će oni da dozvole
 

Attachments

  • Albania_T10_1000_7500.jpg
    Albania_T10_1000_7500.jpg
    1.6 MB · Views: 6
Rastuzilo me kad sam vidio ovo Turbo 😔💔
Turbo ti je ono kad ti nudi povrat, ako dogadjaj postaje verovatan, nude ti Cashback sve veci i veci kako se kvota smanjuje.

Inače, na šta sam pao??
 
@Miloš da li je vezivanje igara dozvoljeno, ili moze samo singl?
Samo singl. Pitaj mene, ja cesto idem u Meridijan da se raspitujem za ovo i odmah me gledaju tamo kao ludaka, u fazonu na sta se ovaj kladi?
 
Nisam ti ja draga, ja sam muško i to strejt.

A, pa vidi nije to turbo folk. Nedostaje ti možda?
 
Hvala na objašnjenju draga, ali za mene Turbo znači uvijek samo jedno, odnosno jedan
I ja moram reći da me presjeklo kad sam vidio, hranio sam se sprdnjama na njegov račun, sad kad ga nema jednostavno emotivno gladujem 😞
 
@Gotivan izvinjavam se, na pokojnom forumu ste imao ženski nickname pa sam nešto pobrkao

Haj radije savjetuj ljudima na šta je dobro da se klade za prolaske u finale, kod koga su dobre kvote i tako to
 
Jao baš te je presJeklo, jao, jao ..


Aj ti kao ovaj Deban 'girl...'
 
@Gotivan izvinjavam se, na pokojnom forumu ste imao ženski nickname pa sam nešto pobrkao

Haj radije savjetuj ljudima na šta je dobro da se klade za prolaske u finale, kod koga su dobre kvote i tako to
- Izrael da se kvalifikuje
- Srbija Top10
- Poljska pobednik polufinala
- Norveska pobednik polufinala
- Estonija Top10
- Albanija Top10
 
Back
Top