ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena

Pa ovo si dao savjete kako da pare izgubimo, rađe ću se napit
 
Ne moram valjda da objašnjavam što je sigurica da se Izrael kvalifikuje:

- Gej je da nema gde, znači ima prođu
- Zna da igra
- Pobednik tamo njihovog Prvog Glasa
- Izrael je to, veoma jaka politička zemlja
- Prvo rekao da će Online pa se predomislio
- Održavali su preparty, dakle mora EBU da im se oduži
 
Hvala, Zvezdo! Ali čekaj, napominješ da si strejt i onda predlažeš ljudima da se klade na prolazak IZRAELA? 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

View attachment 950
Brate, ja jesam strejt ali razmišljam svojom glavom i znam da će ovaj gej da prođe, jednostavno to je objektivno.

Znate vi kada je bilo 1.SF 2018. i kad je Irac izašao da peva onu smor pesmu i kad izađoše na sceni ona dvojica da igraju, i vidiš zove mene drugar: Irska se upravo kvalifikovala u finale...
 
Samo želim da kažem da želim da se Evrovizija drži skandinavskih standarda i da mi se ne sviđa ovaj italijanski influens odugovlačenja i gubljenja vremena i komplikovanja bez nekih efikasnih rezultata. MGP i Melfest mi mnogo više odgovaraju od dosadnog San Rema.
 
Pa ja da tebe slušam, sve bi pare izgubila
Pazi, verovatno u polufinalima dobijaju Ukrajina i Svedska, ali vredi staviti bar hiljadarku na pomenute, bas su jake kvote, nikad se ne zna....
Poljska je jaka kao crna zemlja, konkurent za pobednika kod zirija, plus ako se njihova mnogobrojna dijaspora mobilise za TVT glasove...
A pesma mozda i najjaci muzicki kvalitet ima od svih a muski vokal ubedljivo najjaci, plus frajer je za devojke (priznaj Josipa...)
Norveska ce u TVTu da nadjaca dosadnu isfoliranu (narod gine a oni ljudi dosli da pevaju i da se zezaju... Ma divni su...) Ukrajinu, dosadise sa plavo-zutom zastavom i Bogu i ljudima
 
Meni se za sad sviđa taj dio da voditelji prozivaju izvođače prije nastupa, nekako mi je baš 'italijanski' to i ima neki šmek. Ne može da se oduži više od 10 minuta svaki šou tim potezima a mislim da nikome od nas neće smetati da gleda pola sata više Evrovizije te sedmice, a sigurno ni običnim gledaocima neće. Tako da, palac gore od mene.
 
Meni se za sad sviđa taj dio da voditelji prozivaju izvođače prije nastupa, nekako mi je baš 'italijanski' to i ima neki šmek. Ne može da se oduži više od 10 minuta svaki šou tim potezima a mislim da nikome od nas neće smetati da gleda pola sata više Evrovizije te sedmice, a sigurno ni običnim gledaocima neće. Tako da, palac gore od mene.
Imam osećaj da će oni pokušati da nametnu još mnogo toga. Holandija mi je bila super kao host prošle godine, baš classy, straight to the point i organizovano jako lepo i NikkieTutorials je bila pun pogodak. Izrael mi se svideo jako isto, još Madonna kao interval act, jeste da je manje relevantna sada, ali ipak je Madonna.
 
I zaboravio si dodat, pališ se na njega
Kladionica se ne igra subjektivno i navijački.
Evo, palim se na Miju, ali pesma joj je kršina neviđena i naravno da neću da se kladim da Hrvatska ide dalje
 
Meni je isto roterdamska organizacija bila odlična u svakom smislu, bez usiljenog i izlizanog 'humora', sve kulturno i fino. Zato se ne žalim ako S10 osvoji, a i svakako mi je #2 (#1 ako izuzmemo Konstru)
 
Meni nizozemska organizacija bezveze, sve izgledalo prosječno i nekako basic. Očekivao sam da će razvaliti s obzirom da su bogati i da dugo nisu pobijedili.
 
Back
Top