ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena

A šta ako i Azerbejdžan i Finska i Kipar i Belgija budu lošiji vokalno i ispod proseka i očekivanja, pa Severna Makedonija ipak dobije šansu?
Ma ostavljam ja nju na ivici! :p
 
A čekajte, definitivno najdefinitivnije se zna da od popravke ili zamene sunca nema ništa, za to kao nema vremena, i svima je na redu je snalaženje bez njega?
Bukvalno jedina stvar koja me interesuje danas. Neće valjda dozvoliti da jedan ESC stage ostane u ovakvom stanju. A da li mislite da namerno čuvaju sunce za druge probe, i sada samo dižu prašinu da se priča o stage-u?
 
Pa realno je očekivati da samo Srbija bude u finalu od ex yu.
Pa bukvalno. Opet kazem ostale 4 nisu katastrofalne, ali dosta mi je to mlako za finale. Da ne pominjem koliko Crna Gora nema podrsku televotinga.
 
A kako se beše glasa iz roaming-a?
Ne verujem da ću da kupujem Italijansku karticu..
Koje onda polufinale mogu da glasam, drugo kao Srbija, ili prvo kao Italija?

Ako ne mogu drugo, ostaje mi da računam na vas za :mk:, tako da, piši propalo...:LOL:
 
A dobro Knez je npr dobro prošao na televotingu u polufinalu.Kod Vladane je više problem što većina ne osjeća tu emociju koju bi trebala prenijeti pjesma plus ona slaba uživo.
 
A dobro Knez je npr dobro prošao na televotingu u polufinalu.Kod Vladane je više problem što većina ne osjeća tu emociju koju bi trebala prenijeti pjesma plus ona slaba uživo.
I WhoSee su ODLIČNO prošli u TVTu, bili čak 4. pa opet kita
 
Hvala mom asistentu čodi što me dopunjuje! Meni nešto ostalo u sećanju zbog tog muljanja da je samo te godine bio jedan sistem od kog su odustali.
 
Pa jel ste svi toliko hteli da ne promovišu situaciju u Ukrajini?
 
Pa jesmo, vidiš da se bunimo zbog cenzure Ronele, a ne zbog cenzure Kaluša 😅
Ali Petar je naveo celu lstu i rekao odron..

Mnogo ste selektivni, samo šta vama odgovara lično, opasni ste.. :p :D
 
Back
Top