ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena

Kristina neka se drzi bolje Slagalice (nije nego kontInent).

Iskreno razmisljam da gledam Jutjub prenos bez komentara, a opet bih hteo da cujem Duskine provale...
 
Ja sam gledao 2016 godine u Grčkoj, na njihovoj tv, bilo mi je super, ništa nisam razumeo.. :LOL:
A bilo je vazda nekih komentatora, kakvi dva, čulo se 4,5 glasova.. :D
 
Prwtpostavljam da bi ponovo bila u green roomu ako Srbija pobjedi.
 
I dalje mi odzvanja Jovana Joksimović kako čita finaliste, kakvo skičanje. Šveđanin prvo neka nauči srpski i zaista ne bih da budem maliciozan, ali koji je tačno njegov doprinos osim što je sa SVTa?

Ni Graham Norton nije više ni blizu svog zenita (ne prezenterskog, već inače) a mnogi se kunu u njega. Doduše, on i ne može baš daleko sa komentarima i oseti kako se ustručava da bude bitchy da ne popije ribanje od britanskog Ofcoma i BBC.
 
Italijani kradu ideje od našeg šimanovačkog maga Željka Mitrovića, Pink pod hitno da tuži RAI, nemaju ni obraza ni srama! :ROFLMAO:
Žeca je prvi u Evropi upotrijebio lutku-robota za potrebe show-a, prije par godina na ceremoniji otvaranja Zadruge je robotska maskota po imenu Leposava (ili Ljeposava) dočekivala takmičare valjda, sjećam se klipa u kojem se ona nakljukana Kulićka posvađala sa dotičnom odmah po ulasku lol...
Ako ne budu znali šta će sa Leom po završetku takmičenja u Torinu, neka ga pošalju za Beograd da ih Žeks spari.
 
Back
Top