ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Noa bukvalno nosi pola Evrovizije ove godine makar što se harizme tiče. To da li je nekome antipatična ili ne nema veze sa harizmom.
 
Šta sve neću pročitati na ovom forumu. Šta je sledeće? Jelena Tomašević ne zna da peva?!
 
Kamo srece da se tako spuste na zemlju. 🤣🤣🤣🤣

Pa i Eden Alen je bolje podnela 20 bodova od publike 2021, a imala mnogo bolju pesmu od ove.

Noa bukvalno nosi pola Evrovizije ove godine makar što se harizme tiče. To da li je nekome antipatična ili ne nema veze sa harizmom.
Ne menja cinjenicu da je OVERHYPED i OVERRATED.

Bez uvrede ali meni ona nije lepa zenska, jeste stvar ukusa tu vec, ali nije mi lepa jednostavno. Ne zelim da je vredjam ovim, ali prosto, takav mi ukus, pa vi kazite koliko hocete da nemam blage veze.
 
Koliko mrzim ta uporedjivanja "Ovo je prošlo loše, pa će i ovo", a poređenja veze s vezom nemaju.
 
Nekad imam osećaj da bih bez blama mogao da izađem na esc scenu, otpevam sve u falšu i živim u deluziji nivo M.N. (samo inicijali) da sam odradio vrh nastup.
Sreća pa nemam te ambicije, al voleo bih da vodim program.
 
Češka i Francuska top 6 lol

Baby Enhance GIF
 
Jedino što sumnjam da će Slovenija, Francuska i UK u top 10, ne znam ali ne mogu da ih zamislim tako visoko.
 
Back
Top