ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Slovenija u najbolju ruku prolazi kao 2018. Top 10 je ipak naucna fantastika.
Uh to je baš nisko...ali ni ja je ne vidim visoko nešto...mislim da neće prestići ni Maju Keuc, ni Maraayu, a ni Zalu i Gašpera...čak možda ni blizu...
 
Ne bih se iznenadio da Slovenija zavrsi ziriju gde ce Hrvatska publici (top5-10).
 
Pa to, bukvalno tako i meni, mada ja često pustim i poneki glas za nekog rendom
 
Ne bih se iznenadio da Slovenija zavrsi ziriju gde ce Hrvatska publici (top5-10).
Samo je jednom kod žirija bila 🇸🇮 u top 10, 2011. godine sa Majom Keuc, bila je zasluženo 4. u finalu sa žirijem tada, to je bio ubedljivo najbolji vokal te godine...ovo, još na slovenačkom jeziku ne mogu da zamislim ni blizu kod žirija tom uspehu..
 
Bojan je pevao Zitti e buoni (koja je bila cetvrta) sa Majom (koja je bila cetvrt) tako da molim jedno 4. mesto zirija za JO :love:
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Meni se za sada ništa nije promenilo na top listi. Generalno će se to izmenjati tipa 7-15 maja. Većina pesama mi je meh pa čak i u rekapitulaciji čitam recimo forum. Sam vrh mi je već dobar, sve ostalo mi je onako poređano od dva zla bolje..
 
Meni se za sada ništa nije promenilo na top listi. Generalno će se to izmenjati tipa 7-15 maja. Većina pesama mi je meh pa čak i u rekapitulaciji čitam recimo forum. Sam vrh mi je već dobar, sve ostalo mi je onako poređano od dva zla bolje..
Popraviće ti bar nešto moji opisi.. 🤩🤭
 
Redoslijed nastupa onakav kakav bih ja volio da jeste:


Prvo polufinale:

1. Norveška :no:
2. Letonija :lv:
3. Hrvatska :hr:
4. Portugal :pt:
5. Srbija :rs:
6. Malta :mt:
7. Irska :ie:

8. Češka :cz:
9. Azerbejdžan :az:
10. Švajcarska :ch:
11. Moldavija :md:
12. Izrael :il:
13. Finska :fi:
14. Holandija :nl:
15. Švedska :se:


Drugo polufinale:

1. Belgija :be:
2. Grčka :gr:
3. Jermenija :am:
4. Rumunija :ro:
5. Estonija :ee:
6. Island :is:
7. Kipar :cy:
8. Danska :dk:

9. Albanija :al:
10. Poljska :pl:
11. Gruzija :ge:
12. Australija :au:
13. Litvanija :lt:
14. Austrija :at:
15. San Marino :sm:
16. Slovenija :si:
 
Malopre zaboravih da pomenem Sloveniju. Pored UK mi je Slovenija još favorit (mora u finale!!!) nakon ovako ni polovičnog preslušavanja pesama. E da i Gruzija nakon samo jednog slušanja, Izrael se isto tu negde šunja... Videćemo.
 
Za Sloveniju ce svi da glasaju u drugom pf i onda ce u finalu jednostavno nestati sa radara, 10-15 mesto kod publike
Jedino vidim za Sloveniju u finalu da dobija bodove samo od Srbije i Hrvatske sto se publike tice.
 
Moze da se desi, ali ako budu imali upecatljiv nastup, udelice im i ostale drzave neki poen
 
Neverovatno mi je kolko su kladionice jednoglasne kad je u pitanju prvo polufinale, dok kod drugog je sve otvoreno.

20230323_103655.jpg
 
Back
Top