ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Nije bas sve zavisilo. 2011-2012 cvrsto su se drzali da prvo reklame idu posle 5. pesme, pa onda posle 14. pesme, dok 2013-14 prvo posle 5. pa onda posle 12. pesme. 2015-16 prvo posle 5. pesme pa onda posle 12. pesme, da bi 2017-18 islo prvo posle 6. pesme pa onda posle 12. pesme. Posle su sarali.
Mislis li da cemo uci u finale bez obzira i na raspored i sve, i sta mislis kojih 5 ce izvisiti u nasem a kojih 6 u drugom polufinalu iskreno s obzirom da samo publika glasa???
 
Za sada nije objavljeno, ali spisak učesnika još nije zaključen, skoro svakog dana objave ponekog novog. Uzgred, Amsterdam je 15, a London 16. aprila, pa treba stići na oba mesta.
 
Glasanje 776 ljudi sa Redita. Nije baš verodostojno niti realno glasanje pošto je Redit jedan veliki mehur istomišljenika, pa se države koje će realno da propadnu kod publike poput Slovenije i Letonije nerealno visoko kotiraju (iako volim obe). Zanimljivo mi je da skoro polovini ljudi Švedska nije ni u top 10 dok je svakoj trećoj osobi Finska #1. Očekujem krvoproliće na Evroviziji i da će Finska imati skoro duplo više poena od Švedske kod publike.

D1C8C1A1-7925-4851-AB14-D3773C0EA6EF.jpeg
 
Baš mi je bilo zanimljivo da pogledam ovaj recap ESC 2023, da su pobedili drugoplasirani na NF, jedino je greška kod 🇮🇹, Ultimo je bio treći, a Lazza drugoplasirani.

 
Mada mislim da i Princ ne bi bio otpisan za finale.
Ma kakvi, sad kad gledam ovako, iako nije moj izbor, izdvojilo bi se baš, možda i više nego ovo..a nije ni ovo moj izbor, tako da.. Svejedno.. :)
 
Back
Top