ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Mislim da je Lena sada pevala za uvertiru za žreb za EURO 2024 u Nemačkoj

P.S. Liverpool je srce Ukrajine!
 
Lena je jedan od esc izvođača čiju karijeru toliko pratim da mi odavno nije asocijacija esc na nju.
 
Pa i ja je pratim s obzirom da detaljno pratim Nemacku top 100 listu...
 
Шкоти за следећу годину опет најављују референдум за независност, тако да ми је билоа очекивана одлука да Глазгов не буде домаћин
 
Još čudnije što BBC nije odabrao Glazgov da zapiša teritoriju.
 
Inače, šta će biti sa voditeljskom ekipom? Hoće li sva 4 voditelja biti iz BBC-a ili će biti i Ukrajinaca? Pretpostavljam da će verovatno ugurati Grahama Nortona tu.

I interesuje me šta to podrazumevaju iz BBC-a i EBU kad kažu da će implementirati "ukrajinske elemente" u program, šta im to znači?
 
Mislim da će Vitalij Kličko, gradonačelnik Kijeva,biti na primopredaji ključeva u Januaru.
 
Šta će gradonačelnik Kijeva kada se takmičenje održava u Liverpulu?
A što se tiče ukrajinskih elemenata, biće sigurno ukrajinskih izvođača u revijalnom programu, njihove muzike, što u šouu, što tokom dešavanja u gradu i evrovizijskom selu.
 
Inače, šta će biti sa voditeljskom ekipom? Hoće li sva 4 voditelja biti iz BBC-a ili će biti i Ukrajinaca? Pretpostavljam da će verovatno ugurati Grahama Nortona tu.
Graham neće učestvovati, izjavio je da mu je uloga komentatora draža (iskreno ni u toj mi nije nešto posebno zanimljiv). Neki UK fanovi se lože da Rylan Clark bude jedan od voditelja, što i nije isključeno pošto već komentariše polufinala tj. on i Scott Mills.
 
Nek naprave hologram Terryja Wogana, pa nek on vodi takmičenje
 
Terry Wogan je legenda britanske televizije i novinarstva. Jedan od najvecih simbola Pesme Evrovizije. Te sale u vezi njegovog vodjenja Evrovizije su jako neukusne i ruzne. Pustite coveka da pociva u miru.
 
Back
Top