ESC 2023: Izbor foruma za najbolju pesmu

Ne volim pesmu, ali mi je ona gotivna kao osoba pa mi ne smeta sto je ovako visoko.
 
Bravo za Golubicu! Od mene dobila 8 ako se dobro sećam
 
Odlično, riješili smo se i nje, sad bi realno trebala ispast Srbija, ali ništa od toga, tako da vjv Austrija ili Švedska
 
Fenomenalno 5. mesto pripalo je Španiji!

mYvVpuU.jpg
ceca raznatovic GIF by FolkEstrada.hr
 
Od mene:

1 poen - :it:
2 poena - :ge:
3 poena - :de:
4 poena - :lv:
5 poena - :lt:
7 poena - :is:
8 poena - :es:
10 poena - :ua:
 
Logicno, vidis da Milos kaze i prosle godine Srbija pobedila, zato treba kao na esc.serbia kada ocenjujemo da glasamo BEZ SRBIJE, jer nismo objektivni, jako smo pristrasni sto je cak i logicnoo..
O tome smo više puta polemisali. Nama su forumaši pretežno iz exYu regiona, najviše iz Srbije, ali ne možemo sad gledati ko je odakle baš, naročito što su neki i vezani za više od zemalja u regionu, pa da poizbacujemo sve do Austrije i Švajcarske, nema poente. Svako glasa onako kako želi i za ono što mu se dopada. To što se nekom manje sviđa, ne znači da se drugima ne sviđa više.
 
Eeeeh konačno i onaa da ispadnee, dobro jee!
0 poena u finalu za nju i poslednje 26.mesto od mene za ovu godinu.
Sada se nadam da Finska ispada sledeća, ali teško, pre će ispasti male Austrijanke, mi smo subjektivno glasali ja nisam glasao subjektivno inace bih nama dao 12 poena, bio sam pošten što se tiče posebno Srbije i dao joj mislim 5 poena..
 
Ne zaboravite da je Blanka duša zlato prošle godine dala Konstrakti 12 poena kao članica španskog žirija
 
Većina pesama iz top 10 je od mene dobila nule, ali nisam iznenađen poretkom.
 
Back
Top