ESC 2023: Izbor foruma za najbolju pesmu

Etoo pogodio sam na moju žalost da ispadaju male Austrijanke.
Sada su ostale 3 zemlje koje su I MENI U TOP 10, medjutim samo sam Srbiji dao glasove, iz taktickih glasova, jer sam znao da ce svi logicno glasati za Svedsku i Finsku, zato sam glasao najvise za zemlje koje volim, ali za koje sam znao da nece biti toliko visoko u top3 ili top5 pa se bojao da ne dobiju malo glasova i bio sam u pravu eto..
Švedska je moje 2.mesto ove godine od 37 pesama, tako da navijam za Švedsku!
 
Srbija ako nije trece mesto onda gasim internet, stvarno je malo nerealno...
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Od mene:

1 poen - :it:
2 poena - :ge:
3 poena - :de:
4 poena - :lv:
5 poena - :lt:
7 poena - :is:
8 poena - :es:
10 poena - :ua:
12 poena - :at:

🥺🥺😭😭😭
 
Dobro, jesmo malo subjektivni kada je Luke u pitanju, ali znamo da je ovo daleko od realnosti.
 
3. mesto pripalo je Srbiji!

3Nbuzvt.jpg


A sada sledi konačan rasplet. Ko osvaja titulu favorita foruma za 2023. godinu - FINSKA ili ŠVEDSKA?
 
Finska, nadam se, top 2 nule od mene, ali kao što rekoh, prednost dajem Kariji.
 
Biće drama, ali Finska ima za nijansu veće makar šanse da pobedi na ovom našem forumu iskreno, iako mi je Švedska bolja stvar.
 
Dao sam NULA poena i jednim i drugima, a inače realno Švedska mi je na 2. mestu od 37 pesama, dok mi je Finska na 10-11. mestu ove godine od 37 pesama ,tako da mogu biti zadovoljan ,a i Luka mi je tu do duše i to subjektivno oko 10.mesta na mojoj top 37 listi..
 
12 Jermenija
10 Svedska
8 Finska
7 Italija
6 Slovenija
5 Srbija
4 UK
3 Austrija
2 Ceska
1 Norveska
 
Ma 🇦🇱 je trebala sad da se čita, ovo je totalno nerealno... E koliko će još vode Pećkom Bistricom proteći, dok se ova zemlja ne opameti.. 😌
 
Back
Top