ESC 2023: Izbor foruma za najbolju pesmu

Jeeej! Bravo Kaarija! 10 poena od mene je dobio
 
I to ubjedljiva pobjeda!

:se: 8 u polufinalu, 7 u finalu
:fi: 5 u polufinalu, 3 u finalu
 
Očekujem razliku od minimum 100 poena i kod publike na Evroviziji za Finsku.
 
Evo ipak te neće prebiti, svakako ništa ne bi promenio. :ROFLMAO:
Ivana, pa šta ti misliš zašto ja nisam dao nijedan poen ni Loreen ni Kaariji, to sam uradio raktički, bukvalno sam ubedjen bio da će oni dobiti gomilu poena, želeo sam fino dati poene drugim zemljama koje volim, a ove dve ce svakako biti top 2.
Dobro sam to predvideo to je očekivano bilo.
Drago mi je da nista ne bih promenio, jedino eto Estonija bi bila 2 mesta više i bila bi 21. mesto da se nisam igrao Nede Ukraden haha
 
Ma nadovezala sam se na to vaše, samo malo kasnim sa postom. :D
Apsolvirali smo to da si glasao taktički. :D
 
Videće se u tabeli, kad Miloš postavi, ali što se te dve pesme tiče Finskoj 4, Švedska mi je ostala oko crte.
 
12 Hrvatska
10 Slovenija
8 Češka
7 Jermenija
6 Austrija
5 Srbija
4 Nemačka
3 Letonija
2 Gruzija
1 Litvanija

Moje glasovi.
Milica ija izvukli Let 3, samo od nas su dobili čak 22 poena, a UKUPNO su imali 91 :ROFLMAO:
 
Znači u top 10 su mi Švedska, Estonija i možda Finska, a Litvanija i Gruzija nazalost VAN 10, a Finska i Letonija se kolju za 10. i 11.mesto tu mi je neraščišćeno...
Dakle, da nisam glasao taktički, moji REALNI GLASOVI, bili bi:
12 Hrvatska
10 Švedska
8 Jermenija
7 Češka
6 Austrija
5 Slovenija
4 Estonija
3 Srbija
2 Nemačka
1 Finska/Letonija
 
Šta treba da kažem, ova zemlja vazda pokazuje neukus... Laku noć @Ro97, laku noć 🇷🇸.. Ugasite svetlo.. 😌
Laku noć Mrme, tvoji glasovi i u polufinaluj i finalu čak i na OGAE izgleda potpuno obrnuto od onoga kako na kraju te zemlje zaista prodju, jedino za Austriju si uboo ono što se većini dopada.
 
Laku noć Mrme, tvoji glasovi i u polufinaluj i finalu čak i na OGAE izgleda potpuno obrnuto od onoga kako na kraju te zemlje zaista prodju, jedino za Austriju si uboo ono što se većini dopada.
Loreeeeeen, hajde sad si se šokirala, sada izvoli kreni u akciju.. 😌
 
Rezultati 1. polufinala

pf1.jpg

Rezultati 2. polufinala

pf2.jpg

Svi poeni su u tabelama u prilogu.
 

Attachments

  • ESC2023-GlasForuma.xlsx
    21.3 KB · Views: 41
Znači u prevodu da se nisam registrovao u februaru prvi put na ovaj forum i da prvi put nisam ucestovao u glasanju logicno, MAMA ŠČ NE BI UŠLA U FINALEE HAHAHA, značii plasio sam se da sam Loreen debelo ostetio a zapravo sam nekoga spasao izjuuuu
 
Back
Top