ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Previše stranica ispisano od moje poslednje posete ovom podforumu. Još nemam favorita, jer nisam ni sve pesme dovoljno puta poslušao... Za sad mi je favorit UK, bio bi to takav trijumf da domaćini pobede. Što se Loreen tiče pesma mi se sve manje dopada, devojka ima harizmu, sva nekako treperi dok izvodi pesmu ma koliko generična bila. Mislim da ipak neće pobediti. Ovaj algoritam koji je generisao pesmu ipak je kao polaznicu imao Euphoriu.
 
Tako bi nekako trebalo biti. United by music slogan je natjecanja, mi trebamo ostat United by EXYu i podrzat nasu alpsku braću u pohodu na razultat karijere. Mi smo vec iskusili kako je to biti u vrhu, jedino oni nisu. Od Hrvatske se oprost oprostio, dok se Srbija vidljivo trudi iz godine u godinu.

Za Let3, punk, punk rock, neo punk, tzv ekstravaganciju vrijeme je proslo. Pogotovo za didice od 60ak godina, cija ce pjesma uci u citanke domacih jezika kao dio obvezne lektire.

Luke Black, iako adult u ranim 30ima, jos uvijek ima tu zvrckastu twinky energiju koju pokusava prikriti tom nekom 'mracnom' stranom, koja doduse nije ni mracna niti misteriozna, mozda saml satiricno tripy.

Zakljucno, jedino mlađahni Slovenci imaju taj bi curios vajb, cistu aplha male u nastanku, EXYU-bunt energiju. Slovenija ovaj puta ide na energiju, ne na pjesmu i na pohod karijere
Mrm zaposeo Zelenog
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Mrmaa kupio traktoraaaa
1520173_798d7.gif
 
19:00 Objava redosleda nastupa u prvom polufinalu


19:10 Objava redosleda nastupa u drugom polufinalu

 
Danas sam skontao da u drugom polufinalu imamo i Breaking my heart i Break a broken heart.
Isprike na ovom krajnje bezveznom zapažanju, ne znam kome osim meni takvo što uopće može biti zanimljivo dovoljno da primijeti
 
Danas sam skontao da u drugom polufinalu imamo i Breaking my heart i Break a broken heart.
Isprike na ovom krajnje bezveznom zapažanju, ne znam kome osim meni takvo što uopće može biti zanimljivo dovoljno da primijeti
Ja sam prepoznavao nazive starijih albanskih pesama u stihovima Ktheju Tokes, opušteno, bolesni fanovi smo, ko će to primećivati ako ne mi 🤣
 
Joj to se nešto sjećam da se pisalo na starom forumu. Identitet, Mall, jel još nešto bilo? 😃
 
Mrm, ti definitivno treba da pišeš SJP i izneseš sve svoje kreativne ideje i predloge, kako bi se unelo malo lokalnog u nastup + odrastao si u Švedskoj, možda te primi u tim! 👌
 
  • Love
Reactions: Mrm
Mrm, ti definitivno treba da pišeš SJP i izneseš sve svoje kreativne ideje i predloge, kako bi se unelo malo lokalnog u nastup + odrastao si u Švedskoj, možda te primi u tim! 👌
Pa ti nemaš pojma, to bi bila Rugovska bajka..🤩😍 Baš sam juče čitao o poreklu i istoriji albanskog plemena Klimenti/Kellmendi...
 
Back
Top