ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Da su sve pesme na evroviziji po Mrmovom ukusu radije bih pratio Nikad Nije Kasno. 😭
Nije tako, Stefane, malo si sad preterao.. :) ja isto volim brze, pa evo stavio sam 🇦🇹 na prvo mesto, a pritom ni ja ne bih voleo da je sve po mome, hahah to ni ja ne bih gledao, to nema nikakvog smisla onda, ni takmičarskog niti bilo kog...
 
Rangiranje po spotify streams, do 20.03.2023. Češka je baš visoko, i Francuska:

 
Nakon sinocnog slusanja Holandija mi prva sad na listi, Finska ostaje druga, a Lorin mi se sve vise svidja, kuku. Takodje i Jermenija mi se sve vise dopada, ako ne i najbolja iz tragicnog drugog pfa. Norveska pala na peto mesto kod mene. Cehinje uletele u top 10, a Nemci dosta pali. Azeri mi bas prijaju, a znam da 95% lete kuci. Voleo bih da postanu sokantni finalista kao Islandjanke prosle godine. 😄

Sve u svemu i posle drugog slusanja sam stava da je ova godina kriminalno losa i da mi je jos vise drago sto ne idem na more, jedino zameram Lorin i Pasi Parfeniju sto su izabrali ovu godinu jer kad su prvi put oboje bili 2012. ja sam te godine bio do mora. 😁😁😁


ESC 2023

1. :nlb: 2. :fib: 3. :seb: 4. :frb: 5. :nob: 6. :amb: 7. :mdb: 8. :itb: 9. :geb: 10. :czb:

11. :si: 12. :ee: 13. :is: 14. :az: 15. :pt: 16. :au: 17. :hr: 18. :de: 19. :ch: 20. :es: 21. :ie: 22. :at: 23. :cy:

24. :gr: 25. :dk: 26. :gb: 27. :lv: 28. :lt: 29. :ua: 30. :mt: 31. :sm: 32. :il: 33. :pl: 34. :ro: 35. :be: 36. :al:
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ajde da ga je ziri podigao a da je flopnuo kod publike, ali ga je televoting itekako potvrdio petim mestom.
Odgovor je bio upućen Mrmu koji tvrdi da žiri glasa isključivo za vokale i interpretaciju, a Sem Rajder definitivno nije bio najbolji vokal prošle godine i nije toliko odudarao od ostalih da je zaslužio tako visoke ocene svih žirija
 
Odgovor je bio upućen Mrmu koji tvrdi da žiri glasa isključivo za vokale i interpretaciju, a Sem Rajder definitivno nije bio najbolji vokal prošle godine i nije toliko odudarao od ostalih da je zaslužio tako visoke ocene svih žirija
Ma dobro to za vokale je suvisno objasnjavati. Tipa 2021. je Ana Soklic bila najbolji vokal maltene, pa ispala u pf.
A za Sema, nije on toliko ubedljivo dobio ziri. Niko jos od Salvadora nije presao 300 kod zirija, a kod publike se to redovno desava.
 
Nadam se da smo #6 ili #7, treba da nam se iskupe sto su zeznuli Konstraktu onako i stavili je trecu u pf
 
Znaci nikad ranije. Secam se za 2016. bilo objavljeno tek 8. aprila. Moje predvidjanje

SF1

01 :no: Norveska
02 :ie: Irska
03 :pt: Portugal
04 :mt: Malta
05 :hr: Hrvatska
06 :lv: Letonija
07 :rs: Srbija
08 :az: Azerbejdzan
09 :fi: Finska
10 :nl: Holandija
11 :se: Svedska
12 :ch: Svajcarska
13 :md: Moldavija
14 :cz: Ceska
15 :il: Izrael

SF2

01 :be: Belgija
02 :gr: Grcka
03 :is: Island
04 :ro: Rumunija
05 :cy: Kipar
06 :am: Jermenija
07 :dk: Danska
08 :ee: Estonija
09 :at: Austrija
10 :au: Australija
11 :ge: Gruzija
12 :sm: San Marino
13 :pl: Poljska
14 :al: Albanija
15 :lt: Litvanija
16 :si: Slovenija
 
Back
Top