ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Evo, ovo može da vam bude zanimljivo, procenti uspešnosti slotova u polufinalima...
 

Attachments

  • IMG-20230321-WA0005.jpg
    IMG-20230321-WA0005.jpg
    68.4 KB · Views: 19
Bilo bi presavršeno kad bi nas usendvičili između Letonije/Irske i Azerbejdžana. Meni nekako vuče na 6-icu, ne znam zašto.
 
Znam da se neće desiti, i da se čak i ne uklapa u koncept polufinala, ali ja bih voleo 2. da nastupamo😁
Ušli bi u legendu kao jedna od malobrojnih zemalja koje su u finale ušle sa mesta br 2
 
Bilo bi stvarno lepo videti zemlje da idu dalje koje nisu bile u finalu zadnjih godina. Za Irsku nema sanse, ali zato Letonija, Hrvatska i Gruzija nadam se da prolaze. Danska bi mogla po treci put da bude NQ.
 
Ma nece nitko od njih u finale plus Svedska/Finska kao sokantni nq mi smo zeleni mi mozemo da putujemo u buducnost i vidjeli smo tko je prosao sve ali necemo da.vam kazemo jer bi to moglo da poremeti slijed događaja
 
Da i ja demonstriram neukus :love:

top8: spanija, finska, slovenija, srbija, uk, svedska, italija, ceska (tim redom)
mid: austrija, poljska, danska, francuska, albanija, rumunija, irska, hrvatska, norveska, moldavija, portugal, izrael (random redom)
ostalo jok za mene (rekao gerbear)

Nek Slovenija udje u top10 u maju, ostali kako hoce.
 
Da i ja demonstriram neukus :love:

top8: spanija, finska, slovenija, srbija, uk, svedska, italija, ceska (tim redom)
mid: austrija, poljska, danska, francuska, albanija, rumunija, irska, hrvatska, norveska, moldavija, portugal, izrael (random redom)
ostalo jok za mene (rekao gerbear)

Nek Slovenija udje u top10 u maju, ostali kako hoce.

🇦🇹 u mid kategoriji i još pod "random" kvalifikacijom..neprihvatljivo.. 🥱😌

veronica-mars-nope.gif
 
Bice 6-10. u maju, to je najbitnije :cool:
Ijuuu pa to je kao da kažeš da će reprezentacija 🇦🇹 u alpskom skijanju zauzeti neku od tih pozicija na svetskom prvenstvu...

9fb902940c897f1ac7c8badcd54eed34f25c2005.gif


Izazvaćeš gnev alpskih vila TEYE & SALENE, a to ti ne savetujem..
 
Tako bi nekako trebalo biti. United by music slogan je natjecanja, mi trebamo ostat United by EXYu i podrzat nasu alpsku braću u pohodu na razultat karijere. Mi smo vec iskusili kako je to biti u vrhu, jedino oni nisu. Od Hrvatske se oprost oprostio, dok se Srbija vidljivo trudi iz godine u godinu.

Za Let3, punk, punk rock, neo punk, tzv ekstravaganciju vrijeme je proslo. Pogotovo za didice od 60ak godina, cija ce pjesma uci u citanke domacih jezika kao dio obvezne lektire.

Luke Black, iako adult u ranim 30ima, jos uvijek ima tu zvrckastu twinky energiju koju pokusava prikriti tom nekom 'mracnom' stranom, koja doduse nije ni mracna niti misteriozna, mozda saml satiricno tripy.

Zakljucno, jedino mlađahni Slovenci imaju taj bi curios vajb, cistu aplha male u nastanku, EXYU-bunt energiju. Slovenija ovaj puta ide na energiju, ne na pjesmu i na pohod karijere
 
Back
Top