ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Sumnjam zbog psiholoskog efekta, bilo bi antiklimakticno da gledamo na kraju kako ziri unistava favorite publike. Ovako izgleda kao prica u kojoj dobro pobedjuje zlo na kraju.
 
Pa ne znam, tako mi je zazvučao Stoletov post i onda mi se upalila lampica da je tako neka shema bila i prosle godine 😅 nek upućeniji kazxu
 
Možda će Švedska napokon postati BIG 6 pa da i to progutamo kad smo već sve ostalo mogli.
 
Bilo bi lijepo kada bi to napravili plus da nagovore Andoru i eto fin broj sudionika 😊
 
Da iskomentarišem preostale polufinaliste:


1. Letonija - malo kao apgrejdovali u odnosu na selekciju sa onim koturom za hrčke ali u suštini isto, onaj science fiction kostim mi je no comment.

2. San Marino - isto njesra drugo pakovanje, ovdje nema pomoći da dovuku ne znam ni ja šta na scenu.

3. Gruzija - e ovo već liči na nešto, scenografija grmi a njen stajling, garderoba i šminka isto vrh.

4. Belgija - sviđa mi se ideja sa mnoštvom mikrofona preuzeta iz spota, uostalom po istom su koncipirali čitav nastup vjerovatno.

5. Estonija - ne znam šta da mislim i dalje, ali u principu to je to što se moglo i očekivati od njih.

6. Izrael - malo su smorili sa ovim džinovskim šarafima, nekako otužno i prazno, barem meni.

7. Norveška - pretpostavljam identično manje-više kao na domaćem izboru, svakako bi bila gre'ota bilo šta tu mijenjati.

8. Holandija - nije ni otkriveno previše pa ne mogu se ni uhvatiti ni za šta konkretno, biće dobra sprdnja ali čekam drugu probu.


(y) za Gruziju a (n) za Letoniju.
 
Pa dobro lici na Justina Timberlake-a hahahahah, koliko vole sami sebe, lik koji je toliko ispusio od publike u finalu je revijalnom delu, kojom zaslugom??!!
 
Pa verovatno ih svi odbijaju, dosta njih se povuklo iz evrovizijskog sela i neće da nastupaju zbog prisustva Izraela.
 
Zasto se kasni sa exclusive footage-om? Gde je proba Kipra?

Zapitao sam se da li uopste imaju probe danas ili praznuju al imaju po rasporedu. Trebalo bi da je i Teya Dora upravo zavrsila.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top