ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Šta je Malmo live izvini 😂 sutra znam da imaju probe čitav dan, ne znam kad će svi moći da dođu
Nemaju ceo dan, već kao i prethodnih godina. Prva generalna proba počinje sutra u 15:45.

Malmo Live je dvorana u kojoj se održava ceremonija otvaranja.
 
Uopšte me ne bi čudilo da su ovako smandrljali sve zbog mogućih protesta protiv Izraela, bez obzira na to što ona nije tu.

Nekako je ceo ESC ove godine hermetički zatvoren, tj. barem ono što se dešava u organizaciji festivala.
 
Potrosili budzet na dodatno obezbedjenje, nisu imali za propratni sadrzaj.
 
Nema stvari koja mi se dopala, sorry 🫴🏻 Trandže su tek vrhunac, osim što su dosadne još su i ružne
 
Baš je izgledalo sve jadnjikavo, evidentna je kriza i racionalna potrošnja sredstava ove godine. Ovo nije ni 50% njihove snage u odnosu na 2016. Snimljeno sve ranije verovatno zbog bezbednosti, pre neki dan je opet bilo spaljivanje Kurana u Malmeu. A hteli su tako silno da pobede prošle godine i pukli kao zvečke na kraju.
 
Bolje da su rekli da iz bezbednosnih razloga neće biti red carpeta ove godine, nego što su nam priredili ovo. Jadno i bedno.
 
Dobra organizacija pred-ESC događaja stiže u Malme

EBU:

Real Housewives Invite GIF
 
Pa jbg sami su krivi što su postali zemlja sa tolikim rizikom od terorističkih napada i toga da divljaci prave nerede za vrijeme nekog velikog događaja
 
Skuplje je izgledala proslava mog 30. rodjendana od ove "ceremonije".
Dzaba Svedjanima sav standard kad ociglendo nista nisu u stanju s tim parama da urade kako treba.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top