ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
O Evroviziji i satanizmu na istoj posle vesti u 9, na Prvoj
 
Fantastican osecaj nakon prve polufinalne veceri, i dalje me drzi :) Drago mi je da je ispalo bas onako kako sam i pozeleo neposredno pred polufinale :D Kraljevina SHS u finalu, svi koji su trebali da prodju su i prosli...mozda bih jedino rotirao Azerbejdzan/Poljsku sa Kiprom ali to je otprilike to.

Nisam odusevljen svedskom organizacijom ni najmanje.....nadam se da nece skoro dobiti priliku da opet organizuju. Medjutim, dajem im fore do kraja da poprave utisak.

O sramnom postpuku RTS-a smo sve rekli tako da tu nema sta dodati.........zasluzili smo da nas pljuju stranci i da nam se smeju. Sa ovim rezimom svakako nista bolje ne moze ni da se ocekuje.

Bilo kako bilo, cekamo i drugo polufinale veceras.
 
NIsam pratio izveštaje sa proba juče.. ali šta se desilo sa Italijom? :ROFLMAO: Ja mislim da oni neće ni u top 10.
 
Dobro da narod uopšte zna da je ESC kod nas lol
 
Mene sad koleginica pitala el pratim ESC, ja se pravim kao nezainteresovan ali da u principu, gledao sam, i ona će odmah - Jesi li video onu Irsku, ja se uplašila. 🤣 Def. Je primećena
 
Nas narod se uplasi na irsku ali zato kad zadrugari lome jedni drugima glave to im je ok.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top