ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Želim da verujem da će se ipak sve dobro završiti u subotu i da Izrael neće uspeti da namesti sebi pobedu. Pa ona neće smeti da izađe ponovo na scenu da joj Loreen preda pehar i ponovo nastupi. Bukvalno će biti gora situacija nego na Evropesmi 2006.
 
Je l' vi stvarno paničite zbog šulavih rezultata RAI? To polufinale je gledalo tipa hiljadu ljudi
 
Sad će možda neki članovi žirija namjerno da spuste Izrael ne bi li spriječili pobjedu iako to nisu planirali ranije
Da sam u ziriju, prvi bih ovo uradio. Iako ne bojkotujem pesmu.

Kako je RAI odreagovao oko Geoliera, mozda idemo u istom smeru sad.
 
Želim da verujem da će se ipak sve dobro završiti u subotu i da Izrael neće uspeti da namesti sebi pobedu. Pa ona neće smeti da izađe ponovo na scenu da joj Loreen preda pehar i ponovo nastupi. Bukvalno će biti gora situacija nego na Evropesmi 2006.
I onda izađe Osterdahlka na scenu i kaže raji:
Voleo bih da vidim osmehe na vašim licima... Ali... Ali...
 
Želim da verujem da će se ipak sve dobro završiti u subotu i da Izrael neće uspeti da namesti sebi pobedu. Pa ona neće smeti da izađe ponovo na scenu da joj Loreen preda pehar i ponovo nastupi. Bukvalno će biti gora situacija nego na Evropesmi 2006.
Ja se nadam da ce svi takmicari napustiti salu a publika da ce da upadne na scenu
 
Želim da verujem da će se ipak sve dobro završiti u subotu i da Izrael neće uspeti da namesti sebi pobedu. Pa ona neće smeti da izađe ponovo na scenu da joj Loreen preda pehar i ponovo nastupi. Bukvalno će biti gora situacija nego na Evropesmi 2006.
Petra Mede da kaže "Ovo je zemlja čuda" kad Eden bude izlazila na scenu ko Boda onomad
 
lako je namestiti da favorit bludne publike ne pobedi kada je jedan emiter, jedna država, jedan žiri. Primer: Sanremo i PZE

ovde treba da se nadjeb*vaš sa tucom država koje će u pola dana i pola noći dati 12 Izraelu.


Nije EBU problem, mi (tj oni) su g*vna
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top