ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
RO nam nije toliko bitan ove godine, nećemo se najesti od televote-a.
 
Ma sve je dobro samo da nismo u prvoj polovini. Ocigledno je da EBU ne zeli da Ukrajina ponovo pobedi, ladno su ih stavili druge.
 
Molim vas saberite se.

Nema šanse da pobedi Izrael, žiri će ih sahraniti i spasiti nas od takvog scenarija kao što su i 2015, 2016, 2019, 2023. U žiri se uzdamo 😇

Mislim da će sad i žiri i publika biti motivisaniji da glasaju za Lazanju da bi sprečili potpuni kolaps Evrovizije 2025. na kojoj bi se takmičilo fazon 12 zemalja.

Lazanja uzima 250 od žirija i 350+ od publike, pazite šta vam kažem, preko 600 ukupno.

Što se tiče redosleda, ukanalili Holandiju koja verovatno nije prošla toliko dobro koliko se očekivalo. Bambi je dobila sjajnu poziciju, verovatno je bila #2 u polufinalu. VRISAK za Ukrajinu koja nastupa druga, they really went there 💀 Hrvatska dobila winner slot. Dobra pozicija za nas 🤷🏼 Jeste da smo između dva televote magneta, ali nismo blizu nijednog kandidata za pobedu. Mislim da možemo da uzmemo bar 20-30 poena publike.
 
pilot projekat je ovo sa glasanjem od početka, treba da vidimo kako će uticati.

možda i najbolje da budeš na početku u prvih par pošto će ljudima biti svežije uši i lakše će se odlučiti da ti daju glas.
 
Hrvatska dobija, osim ako Nemo ne pomuti, ili se ne okrenu karte u korist Irske, u ovom trenutku bas ne verujem da je moguce (po redosledu deluje da su zavrsili drugi).
Kukamo pa dobijemo 16o mesto u zrebu, dok favoriti Ukrajina dobije 2o, a Holandija 5o :D Imam utisak da ide jak blok pa mlako, pa jak, pa mlako (malo duze), pa jak, pa mlako za kraj.
 
pilot projekat je ovo sa glasanjem od početka, treba da vidimo kako će uticati.

možda i najbolje da budeš na početku u prvih par pošto će ljudima biti svežije uši i lakše će se odlučiti da ti daju glas.

Pa nije pilot projekat, vec je bio taj sistem
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top