ESC 2024 - Spasi svog favorita

Anhele pojavljuješ se samo kada je ssf ili kad treba nekome nešto da odbrusiš. Nzm zašto imaš želju da konstantno kontriraš nekome, ljude boli uvo, ne zanima...
 
Molim vas da diskutujete bez prepucavanja i dobacivanja. Ovo je pre svega taktička igra, i ne treba zalaziti u to da li neko zaista spasava svog (prvog) favorita ili troluje, niti su učesnici igre dužni da znaju ko je kome favorit, naročito ako nisu bili aktivni tokom protekle ESC sezone. Kao što je nekom npr. Irska favorit, neko drugi može reći da je spasavanje nje trolovanje, bez obzira što je ostvarila veoma dobar rezultat na samoj Evroviziji. Isto tako, Island je nekom dovoljno dobar za spasavanje ili ga možda spasava jer sprovodi neku svoju taktiku, te uvek stoji poziv da spasite svoje favorite, a ne da se oslanjate na druge i očekujete da će to učiniti neko umesto vas. Jasno je da ne spasavaju svi svoje glavne favorite, ili nekad jednostavno iskoriste šansu da nekog eliminišu, a ko je možda i "pretnja" njihovom favoritu. Neretko među poslednjima znaju da ostanu pesme koje ljudi generalno vole, baš zbog taktiziranja i pokušaja da se spasu neke druge u nadi da će ove već neko drugi spasiti. Stoga, ne treba se ljutiti ni na koga što je iskoristio svoje pravo da spasi ili izbaci koga želi, iako je ideja da se favoriti spasavaju, a oni nisu isti iz svačijeg ugla.​
 
SPAŠENI:

:dk: Danska: SABA - Sand
:es: Španija: Nebulossa - ZORRA
:it: Italija: Angelina Mango - La noia
:hr: Hrvatska: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
:lt: Litvanija: Silvester Belt - Luktelk
:ie: Irska: Bambie Thug - Doomsday Blue
:be: Belgija: Mustii - Before the Party's Over


UGROŽENI:

:is: Island: Hera Björk - Scared of Heights
:fr: Francuska: Slimane - Mon amour
:ge: Gruzija: Nutsa Buzaladze - Firefighter
:az: Azerbejdžan: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar
:ch: Švajcarska: Nemo - The Code
:at: Austrija: Kaleen - We Will Rave
:gr: Grčka: Marina Satti - ZARI
:il: Izrael: Eden Golan - Hurricane
:ua: Ukrajina: alyona alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria
:ee: Estonija: 5MIINUST x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi
:si: Slovenija: Raiven - Veronika
:am: Jermenija: LADANIVA - Jako
:lv: Letonija: Dons - Hollow
:nl: Holandija: Joost Klein - Europapa

IZBAČENI:

22. :lu: Luksemburg: TALI - Fighter
23. :de: Nemačka: ISAAK - Always On The Run
24. :cz: Češka Republika: Aiko - Pedestal
25. :pt: Portugalija: iolanda - Grito
26. :mt: Malta: Sarah Bonnici - Loop
27. :au: Australija: Electric Fields - One Milkali (One Blood)
28. :se: Švedska: Marcus & Martinus - Unforgettable
29. :pl: Poljska: LUNA - The Tower
30. :cy: Kipar: Silia Kapsis - Liar
31. :no: Norveška: Gåte - Ulveham
32. :al: Albanija: BESA - TITAN
33. :sm: San Marino: MEGARA - 11:11
34. :gb: Ujedinjeno Kraljevstvo: Olly Alexander - Dizzy
35. :md: Moldavija: Natalia Barbu - In The Middle
36. :fi: Finska: Windows95man - No Rules!
 
Ja se pojavljujem samo kada je ssf? 😂 Ja sam na forumu preko cele godine, to što sam se u poslednje vreme slabije javljao na forumu to je zato što imam i život van njega... A odgovaram na laži, provokacije i besmislene komentare upućene meni... Žrtva nisam ali očigledno vi to pravite od mene, samo bez razloga
 
Par forumaša ovde glasa isključivo po političkoj liniji.

Da li je to dozvoljeno? Jeste. Da li možemo da ih kudimo zbog toga? Trebalo bi da možemo.

Ovo je digresija na ovu priču do sada, odnosi ne na očiglednu situaciju koju svi prećutujemo i koja već traje neko vreme
 
Evo gif koji si kačio gde sam sebe stavljaš u tu poziciju žrtve. Kad već kopamo primere, a bilo ih još naći ćemo.
Okačio zato što ste po ko zna koji put skočili nakon mog spašavanja...

A lako se može videti ko ovde troluje... Gledajte malo ostale teme ili čak možete i pogledati tabelu sa Forumskog glasanja pa da vidimo ko spašava svoje nule 😉
 
Mene zanima čemu frka čemu drama? Svi znamo tko je ovde tko a tkga nema potrebe komentaritat!
 
Par forumaša ovde glasa isključivo po političkoj liniji.

Da li je to dozvoljeno? Jeste. Da li možemo da ih kudimo zbog toga? Trebalo bi da možemo.

Ovo je digresija na ovu priču do sada, odnosi ne na očiglednu situaciju koju svi prećutujemo i koja već traje neko vreme

Opet, to je njihovo pravo, a drugi mogu da procene svačije spasavanje kako žele, ali ne i da nekom brane ili ga napadaju zato što je to uradio. Ni meni nije jasno kako neki spasavaju pesme koje se meni recimo ne dopadaju, a to ne znači da rade nešto pogrešno što nije u skladu sa pravilima igre. Ako bismo se striktno držali npr. 3 favorita, morali bismo pre početka igre napraviti popis ko je kome favorit i da se samo oni smeju spasavati, a ako ne dobiju priliku, jer su pesme već eliminisane ili ih neko drugi spasao, da im glas propada, a time se gubi i smisao igre, odužila bi se i bila bi prilično predvidljiva.​
 
SPAŠENI:

:dk: Danska: SABA - Sand
:es: Španija: Nebulossa - ZORRA
:it: Italija: Angelina Mango - La noia
:hr: Hrvatska: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
:lt: Litvanija: Silvester Belt - Luktelk
:ie: Irska: Bambie Thug - Doomsday Blue
:be: Belgija: Mustii - Before the Party's Over
:is: Island: Hera Björk - Scared of Heights

UGROŽENI:

:fr: Francuska: Slimane - Mon amour
:ge: Gruzija: Nutsa Buzaladze - Firefighter
:az: Azerbejdžan: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar
:ch: Švajcarska: Nemo - The Code
:at: Austrija: Kaleen - We Will Rave
:gr: Grčka: Marina Satti - ZARI
:il: Izrael: Eden Golan - Hurricane
:ua: Ukrajina: alyona alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria
:ee: Estonija: 5MIINUST x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi
:si: Slovenija: Raiven - Veronika
:am: Jermenija: LADANIVA - Jako
:lv: Letonija: Dons - Hollow
:nl: Holandija: Joost Klein - Europapa

IZBAČENI:

22. :lu: Luksemburg: TALI - Fighter
23. :de: Nemačka: ISAAK - Always On The Run
24. :cz: Češka Republika: Aiko - Pedestal
25. :pt: Portugalija: iolanda - Grito
26. :mt: Malta: Sarah Bonnici - Loop
27. :au: Australija: Electric Fields - One Milkali (One Blood)
28. :se: Švedska: Marcus & Martinus - Unforgettable
29. :pl: Poljska: LUNA - The Tower
30. :cy: Kipar: Silia Kapsis - Liar
31. :no: Norveška: Gåte - Ulveham
32. :al: Albanija: BESA - TITAN
33. :sm: San Marino: MEGARA - 11:11
34. :gb: Ujedinjeno Kraljevstvo: Olly Alexander - Dizzy
35. :md: Moldavija: Natalia Barbu - In The Middle
36. :fi: Finska: Windows95man - No Rules!
 
Jeste da ne postoji objektivni kriterijum zašto neko spašava neku pesmu i da je sve subjektivno, ali neke situacije su toliko očigledno fingirane i namerno isplanirane da je uvreda za inteligenciju da se pravimo da je to nečiji lični ukus
 
Jeste da ne postoji objektivni kriterijum zašto neko spašava neku pesmu i da je sve subjektivno, ali neke situacije su toliko očigledno fingirane i namerno isplanirane da je uvreda za inteligenciju da se pravimo da je to nečiji lični ukus

Zato ste tu vi kojima se ne dopada nečije spasavanje, da predupredite i pre ili kasnije eliminišete ako smatrate da treba, a ne da se bavite ukusima i prozivate one sa čijim delovanjem nisti saglasni.
 
Islandu sam u pf-u dao 7 poena tako da se moje spašavanje njega ne može nazvati trolovanjem.. To što se neki uhvate jedne pesme kao pijan plota i spašavanju je stalno nije moj problem
 
Zato ste tu vi kojima se ne dopada nečije spasavanje, da predupredite i pre ili kasnije eliminišete ako smatrate da treba, a ne da se bavite ukusima i prozivate one sa čijim delovanjem nisti saglasni.
pa dobro, rekoh zato da nema smisla učestvovati u ovoj igri ako će par ljudi da je izbanalizuju do granice besmisla
 
Ma tko za tu debelu uopšte i želi glasat? Nije ni bitno samo je bitno da imate pravo a kome se ne svidja ima kapiju pa napustite prostoriju!
 
Da li postoji mogućnost da je Bebi pozvao Stefixa da zajedno spašavaju Irsku? Naravno da da, iako nemam dokaze za to.. Stefix koji je Irskoj u pf-u dao 5p a u finalu 0.. Ali naravno da će Bebi zamazati svima oči napadom na mene
 
Back
Top