ESC 2024 - Spasi svog favorita

Da li postoji mogućnost da je Bebi pozvao Stefixa da zajedno spašavaju Irsku? Naravno da da, iako nemam dokaze za to.. Stefix koji je Irskoj u pf-u dao 5p a u finalu 0.. Ali naravno da će Bebi zamazati svima oči napadom na mene
Molim te @Stefix da otpevaš deo pesme Doomsday blue pošto drugačije ne možeš da dokažeš da si inficiran pesmom.
 
Smešni ste više...Vidi se ko ovu igru shvata previše za ozbiljno
 
Ma kome bre da se peva? Ljudi ajde si dajte malo smisla sebi samima
 
Optužbe niđe veze, Stefix je Bambi dao 12 na mom FSC-u.

Takođe ne možemo da sudimo tuđim spasavanjima na osnovu forumskog glasanja, jer forumsko glasanje je bilo pre nastupa. I meni je Irska pre ESC bila na poslednjim mestima, a sad je u top 10.
 
pa dobro, rekoh zato da nema smisla učestvovati u ovoj igri ako će par ljudi da je izbanalizuju do granice besmisla
Svakako, tvoje pravo je da ne učestvuješ u igri. Nema potrebe širiti negativnu energiju i prozivati ostale, već je dovoljno ne ulaziti u temu i to je to. U odnosu na ranija izdanja, sa uvođenjem pravila da se ne sme pozivati da se pesme spasavaju, mislim da je igra više fer i samo zbog subjektivnih mišljenja, ne bi trebalo kvariti igru drugima.
 
Padam i kotrljam se kao kocka

SPAŠENI:

:dk: Danska: SABA - Sand
:es: Španija: Nebulossa - ZORRA
:it: Italija: Angelina Mango - La noia
:hr: Hrvatska: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
:lt: Litvanija: Silvester Belt - Luktelk
:ie: Irska: Bambie Thug - Doomsday Blue
:be: Belgija: Mustii - Before the Party's Over
:is: Island: Hera Björk - Scared of Heights
:gr: Grčka: Marina Satti - ZARI

UGROŽENI:

:fr: Francuska: Slimane - Mon amour
:ge: Gruzija: Nutsa Buzaladze - Firefighter
:az: Azerbejdžan: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar
:ch: Švajcarska: Nemo - The Code
:at: Austrija: Kaleen - We Will Rave
:il: Izrael: Eden Golan - Hurricane
:ua: Ukrajina: alyona alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria
:ee: Estonija: 5MIINUST x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi
:si: Slovenija: Raiven - Veronika
:am: Jermenija: LADANIVA - Jako
:lv: Letonija: Dons - Hollow
:nl: Holandija: Joost Klein - Europapa

IZBAČENI:

22. :lu: Luksemburg: TALI - Fighter
23. :de: Nemačka: ISAAK - Always On The Run
24. :cz: Češka Republika: Aiko - Pedestal
25. :pt: Portugalija: iolanda - Grito
26. :mt: Malta: Sarah Bonnici - Loop
27. :au: Australija: Electric Fields - One Milkali (One Blood)
28. :se: Švedska: Marcus & Martinus - Unforgettable
29. :pl: Poljska: LUNA - The Tower
30. :cy: Kipar: Silia Kapsis - Liar
31. :no: Norveška: Gåte - Ulveham
32. :al: Albanija: BESA - TITAN
33. :sm: San Marino: MEGARA - 11:11
34. :gb: Ujedinjeno Kraljevstvo: Olly Alexander - Dizzy
35. :md: Moldavija: Natalia Barbu - In The Middle
36. :fi: Finska: Windows95man - No Rules!
 
Posto obicno budu dva izbacavanja u danu a ja imam pravo jednog glasa, obicno citav dan strepim, pa mi je danas prelep dan jer mi je favorit spasen 😍 Nadam se da smem ovo da napisem. A za ostale stvari ne znam, 'pravno' je ok da spasava i izbacuje ko koga hoce, a sta je moralno je previse lepa i potrebna ali mozda za nas ovde suvise apstraktna i teška tema.
 
Last edited:
Apsurdno je sto su neke fanice umislile da su inteliđente, a pissoffira ih sejvanje neke pjesme lmso
 
Optužbe niđe veze, Stefix je Bambi dao 12 na mom FSC-u.

Takođe ne možemo da sudimo tuđim spasavanjima na osnovu forumskog glasanja, jer forumsko glasanje je bilo pre nastupa. I meni je Irska pre ESC bila na poslednjim mestima, a sad je u top 10.
E jak si razlog našao 😂 A ko je poslao Bambi na FSC?! Pa Bebica 😉
 
Bolje uvesti pravilo da osoba koja je u prošlom krugu spašavala nekoga u poslednjih npr 3, 4 preostalih, da ne može tada opet na samom kraju da spašava nego da mora ranije, nije ni zanimljivo da stalno par istih osoba presudi, pogotovo kada se sužava krug
Ali u suštini nebitno, znam da moji favoriti neće pobediti jer ja i kad sam pokušao da na kraju nekoga spasim/izbacim, neko me pretekne jer brže odradi tj otkuca šta treba od mene 😅
 
Pa Bebi mu zadiže spavačicu, uz dumsdej blu, normalno da ce spasavat, sta ljubomorises i glumis inspektkra rexa!?
 
Daleko im lepa kuća obojici, ljubomore nimalo... Samo otkopavamo neke stvari kada smo već zagrebali
 
Daleko im lepa kuća obojici, ljubomore nimalo... Samo otkopavamo neke stvari kada smo već zagrebali
I šta je tvoja logika zaključila poredeći poene za esc pesmu i za fsc pesmu? Sigurno ne to da je jedna bolja od druge po ličnoj preferenciji.
 
Da li postoji mogućnost da je Bebi pozvao Stefixa da zajedno spašavaju Irsku? Naravno da da, iako nemam dokaze za to.. Stefix koji je Irskoj u pf-u dao 5p a u finalu 0.. Ali naravno da će Bebi zamazati svima oči napadom na mene
1718624851334.gif
 
Back
Top