ESC 2024 - Spasi svog favorita

Evo Bebi dojavio Stefixu šta se dešava na forumu, pa se Stefix kači na onaj moj komentar o nasilju.. Jako pokvareno i bezobrazno
 
Pošto Stefix inače ne ulazi sam na forum nego mora da mu se javi, ajde Anhel kreni da živiš život normalno.
 
Pošto Stefix inače ne ulazi sam na forum nego mora da mu se javi, ajde Anhel kreni da živiš život normalno.
Živi ti čoveče, mene ostavi na miru.. Ja ću spašavti pesme koje ja želim, ne moraš ti svaki put da odreaguješ na to
 
Gledaoce zanima odakle potiče vaš sukob

zadruga-zorica-markovic.gif
 
Živi ti čoveče, mene ostavi na miru.. Ja ću spašavti pesme koje ja želim, ne moraš ti svaki put da odreaguješ na to
Pa evo ti sad peniš već pola sata i pozivaš se na druge ljude sa svojim iracionalnim zaključcima, smiri sam sebe ima metoda raznih.
 
Ovaj anhel ima mala sindrom, zakuha pa siri mir i ljubav
 
Pa evo ti sad peniš već pola sata i pozivaš se na druge ljude sa svojim iracionalnim zaključcima, smiri sam sebe ima metoda raznih.
Ne penim nimalo, samo neću da ćutim na tvoje optužbe i gluposti.. Smiri se ti, uzmi zapali malo i naduvaj se
 
Uvesti da ne možeš 3 puta za redom spasiti istog takmičara i mašala
Ma igra je savršena kakva je sad 😍

Jedino je bilo bitno da eliminiramo ono tagiranje nekih random forumaša po temi, sad je okej realno, a loše pjesme su se uvijek spašavale, što zbog takvog ukusa, što zbog trolanja, ali jbg takva je igra xD
 
Ne penim nimalo, samo neću da ćutim na tvoje optužbe i gluposti.. Smiri se ti, uzmi zapali malo i naduvaj se
Pa ti ovde optužuješ i iznosiš iracionalne i neporedive zaključke ne ja, svako je kod tebe zaključio tvoj stil igre al ti pokušaj da to drugačije objasniš, bitno da ti razumeš sebe.
 
Ma koj problem ti imaš sa ljudima koji imaju prijatelje izvini? Anhele stvarno malo poradi na sebi i svom pristupu sa ljudima... Što bi rekla Zlata Petrović " Ma daj Bože da se svi vole ko moja Goca i ja "
 
Back
Top