ESC 2024 - Spasi svog favorita

Ja stvarno ne znam ko je ovde zloban... Možda vi koji imate potrebu pisati svakakve gluposti i uvrede bez nekog preteranog razloga osobi koju čak i ne poznajete... Pa kakav onda čovek možeš biti ako imaš to u sebi... Ja se ne sećam da sam se tebi ikada obratio u negativnom kontekstu... Ali to je to što se tiče mene, vas par ste od danas na ignoru 👍

Hvala Milošu koji je uklonio onaj odvratan komentar 👍
tenor.gif
 
Zadovoljan sam sa pobednikom.
S obzirom da je "Hurricane" omrazena, nisam hteo da dolivam ulje na vatru, da je spasavam, i dalje sam misljenja da nije trebala da ucestvuje. Ali, dobro...
Francuska me je odavno razocarala, kad procitam Svajcarska onaj nastup, kostim mi je pred ocima i izgubim volju za spasavanje; splasnuo mi je utisak o Belgiji... tako da su mi ostali Luksemburg, Letonija, Azerbejdzan, Nemacka jer su u medjuvremenu neke zemlje ili bile spasene ili izbacene tada.

Smejurija 🤣

Inače da dodam opasku, nisam hteo u toku igre, da ne bih kvario vajb. Prosto mi je neverovatno da ljudi od 30+ godina misle da su kul i kao "e sada ćemo da forumašima bodemo oči, namerno trolujemo do te mere da ih nerviramo" jao koliko smo posebni i drugačiji.. to je tako vajb osnovne škole. Razumem da svako ima svoj ukus, negde da uzmem i na to ali neke pesme su se namerno spašavale samo da bi se nervirala forumska masa. Spašavanje Izraela je diskutabilno ali s jedne strane pesma je dobra kada stavimo po strani celu političku situaciju, dok npr. Azerbejdžan, Hera, Australija.. Nisu zaslužili ni finale. Nekako mi je poražavajuće da je nekima vrhunac zabave da se drugima bodu oči, a valjda bi trebali biti ostvareni jer su pre svega punoletni a ne đaci osnovne škole..Nit je smešno nit je kul.
Moram priznati da sam se osetio prozvanim za 30+ i osnovnu skolu.
Jeste da se na kraju pominje "nekima" i ako se to odnosi i na obelezenu recenicu, onda je trebalo tamo napisati "neki". Ovako ispada da su automatski svi koji su 30+ etiketirani i podrazumeva se da troluju. (y)
 
Zadovoljan sam sa pobednikom.
S obzirom da je "Hurricane" omrazena, nisam hteo da dolivam ulje na vatru, da je spasavam, i dalje sam misljenja da nije trebala da ucestvuje. Ali, dobro...
Francuska me je odavno razocarala, kad procitam Svajcarska onaj nastup, kostim mi je pred ocima i izgubim volju za spasavanje; splasnuo mi je utisak o Belgiji... tako da su mi ostali Luksemburg, Letonija, Azerbejdzan, Nemacka jer su u medjuvremenu neke zemlje ili bile spasene ili izbacene tada.


Moram priznati da sam se osetio prozvanim za 30+ i osnovnu skolu.
Jeste da se na kraju pominje "nekima" i ako se to odnosi i na obelezenu recenicu, onda je trebalo tamo napisati "neki". Ovako ispada da su automatski svi koji su 30+ etiketirani i podrazumeva se da troluju. (y)


Mi u 30tim smo posebna vrsta trolova!

Šala mala. Ja sam shvatio šta je Liberta mislio pa se nisam osetio prozvanim. Ja ne trolujem tako da me baš briga :D. Spašavam ono što volim i to je to.
 
Čestitke Filhy-u, očigledno je da je on najbolje odigrao i svog favorita uz pomoć naravno još nekih doveo do trona, daj bože da se to prenese i na FSC i Filhy i tamo odnese pobedu, treba iskoristiti povoljan položaj zvezda, evo i njegov HOD je trenutno najveća medijska zvezda. :D
Jao Boxy, hvala ti, ne znam šta se ovo dešava! :D Drago mi je zbog mog Radeta, čoveka bez dlake na jeziku! :love: Pored ovoga što si naveo, a napomenuo sam na fudbalskoj temi, sam pre nedelju dana pobedio u jednom mini kvizu na poslovnoj konferenciji od preko 50 prisutnih i dobio jedini nagradu! 😆 Hajde da je bilo neko znanje u pitanju, nego mahom sreća, intuicija i brzina.
A Poky je objavio tabelu po kojoj sam trenutno prvi forumaš po broju poena po pogađanju rezultata! Evo upravo dobih još 3 poena za tačan ishod meča :at: - :pl: :ROFLMAO:
Ako u ovom periodu sada ne uplatim negde loto, nikada neću ništa dobiti. :ROFLMAO:

Što se mojih spasavanja tiče, spasio sam jednom :au: - prvi put; ostalo je bilo nekoliko ugroženih zemalja, a trebalo je da iskoristim glas koji bi propao, a još 12 puta :az: .
Azerbejdžan je od starta moj drugi favorit na ovogodišnjem ESC-u, iza Norveške, a :no: (koja je rano ispala) nisam spašavao jer sam (pogrešno) mislio da imaju dovoljno fanova koji će to raditi, tako da s moje strane nema nikakvog govora o trolovanju koje se pominje! A opet je dosta ljudi pojedinačno makar nekada spasilo Azere tako da mislim da pesmu opet voli veći broj forumaša. Anhel ih je, recimo, više puta spašavao (imao sam utisak da je to bilo i više od pet puta) i dok se nije ni naziralo da mogu da budu u vrhu, tako da smatram da su i ta spasavanja bila normalna i regularna.
Da sam mogao da biram rezultate i da mi je pre početka igrice neko ponudio da Özünlə Apar bude samo u gornjem delu tabele (18. mesto), oberučke bih i bez razmišljanja prihvatio. Nisam ni slutio da bi mogli da dođu do top 10, a kamoli pobede! :D

Rekao bih da se previše tenzije i negativnog raspoloženja diže bespotrebno oko ove igre, a i neka ograničavanja nemaju mnogo smisla. Svako ima po meni pravo da sačeka da ostane poslednji par, pa da spasi jednu zemlju od dve preostale. Meni to, recimo, ne predstavlja zadovoljstvo, ali ako to neko želi i taktički sačeka i ako je brži od drugih, zašto da ne. Budite brži i ne dozvolite mu to!
Trolovanja je ovde uvek bilo i biće ih i evidentno je da isti forumaši svake godine troluju. Ono čak utiče i podstiče druge koji to ne bi radili da rade isto. I mene sto puta iznerviraju neka spašavanja, konkretno mi je najviše ove godine neumseno delovalo spašavanje Izraela, ali šta da se radi. Neka se svako ponaša i radi onako kako misli da treba.
Jednostavno, da li ova igra ima bilo kakve realnosti sa stvarnim raspoloženjem foruma prema pesmama? NEMA!
Da li je pobednik objektivan i realan? NIJE, NITI ĆE IKADA BITI!
Čak i da nema nikakvog trolovanja, teoretski je pobednik onaj koga najviše ljudi spase od ponuđenih, a situacija se značajno promeni u zavisnosti od toga ko ispadne i favoriti se odmah menjaju, tako da je kombinatorika jako velika.
Besmisleno je uzgred i analizirati da li je neka pesma visoko ili nisko na listi. :)
Opustite se i uživajte i ne nervirajte se, molim vas, i ne svađajte oko ove igre kod koje moram da se samocitiram. :D
Nit' gore igre, a nit' veće frke, panike, strategije i uzbuđenja oko iste! 😆
 
Zadovoljan sam sa pobednikom.
S obzirom da je "Hurricane" omrazena, nisam hteo da dolivam ulje na vatru, da je spasavam, i dalje sam misljenja da nije trebala da ucestvuje. Ali, dobro...
Francuska me je odavno razocarala, kad procitam Svajcarska onaj nastup, kostim mi je pred ocima i izgubim volju za spasavanje; splasnuo mi je utisak o Belgiji... tako da su mi ostali Luksemburg, Letonija, Azerbejdzan, Nemacka jer su u medjuvremenu neke zemlje ili bile spasene ili izbacene tada.


Moram priznati da sam se osetio prozvanim za 30+ i osnovnu skolu.
Jeste da se na kraju pominje "nekima" i ako se to odnosi i na obelezenu recenicu, onda je trebalo tamo napisati "neki". Ovako ispada da su automatski svi koji su 30+ etiketirani i podrazumeva se da troluju. (y)
Nisam uopšte mislio na sve, a po najmanje na tebe. Određena grupa forumaša.. s tim što jeste glupo jer sam uzeo to 30+ misleći generalno na forumaše koji su dugo tu. Svakako rekao sam sveopšti utisak igrice i da spašavanja iz inata odavno nisu IN. Loše sam formulisao ovo, inače poštujem svaki ukus, samo je nekada mnogo providno bilo u vezi igrice. Opet i stavljati na tas iz kojih pobuda neko nekoga spašava, i to nema smisla. Svakako se slažem da treba naći neki balans u igrici a opet da bude zanimljivo i interesantno za čitanje. Nisam pametan. Ja bih promenio to da imamo dva glasa dnevno ili jedan ali recimo to da neko ko spašava i presuđuje u jednom krugu, mora da glasa među prvima u narednom. Ali i to je nezgodno, nije svako uvek onlajn.
 
Nije potrebno da imamo dva spasavanja dnevno. Sad smo krenuli sa igrom 7. juna i 21. je završena, tj. trajala je samo dve nedelje. Nema razloga da je skraćujemo na nekih nedelju dana. Takođe, predlozi da se mora spasavati na početku, kraju itd, gotovo nemoguće je implementirati i ne bi bilo fer da bude tako, jer su retki oni koji su pri forumu po ceo dan. Možda se može razmisliti o tome da neko ko je izbacio u jednom krugu, ne može u narednom, nebitno da li je spasavao među prvima ili pretposlednji, ili to pre vezati za dane, jer kada igra uđe u finiš, nekoliko krugova se završi u istom danu. Ipak, sve to nije tako jednostavno sprovesti u praksi.​
 
Back
Top