ESC 2024 - Spasi svog favorita

SPAŠENI:

:az: Azerbejdžan: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar
Smejurija 🤣

Inače da dodam opasku, nisam hteo u toku igre, da ne bih kvario vajb. Prosto mi je neverovatno da ljudi od 30+ godina misle da su kul i kao "e sada ćemo da forumašima bodemo oči, namerno trolujemo do te mere da ih nerviramo" jao koliko smo posebni i drugačiji.. to je tako vajb osnovne škole. Razumem da svako ima svoj ukus, negde da uzmem i na to ali neke pesme su se namerno spašavale samo da bi se nervirala forumska masa. Spašavanje Izraela je diskutabilno ali s jedne strane pesma je dobra kada stavimo po strani celu političku situaciju, dok npr. Azerbejdžan, Hera, Australija.. Nisu zaslužili ni finale. Nekako mi je poražavajuće da je nekima vrhunac zabave da se drugima bodu oči, a valjda bi trebali biti ostvareni jer su pre svega punoletni a ne đaci osnovne škole..Nit je smešno nit je kul.
 
Evo vam i statistike za Izrael. 8 forumaša ga spasavalo:

Piceza 10x
Nije sve tako sivo 7x
Replay 5x
Endrega 4x
Marko, dracarys 2x
Pokahontas, Destry94 1x
 
Smejurija 🤣

Inače da dodam opasku, nisam hteo u toku igre, da ne bih kvario vajb. Prosto mi je neverovatno da ljudi od 30+ godina misle da su kul i kao "e sada ćemo da forumašima bodemo oči, namerno trolujemo do te mere da ih nerviramo" jao koliko smo posebni i drugačiji.. to je tako vajb osnovne škole. Razumem da svako ima svoj ukus, negde da uzmem i na to ali neke pesme su se namerno spašavale samo da bi se nervirala forumska masa. Spašavanje Izraela je diskutabilno ali s jedne strane pesma je dobra kada stavimo po strani celu političku situaciju, dok npr. Azerbejdžan, Hera, Australija.. Nisu zaslužili ni finale. Nekako mi je poražavajuće da je nekima vrhunac zabave da se drugima bodu oči, a valjda bi trebali biti ostvareni jer su pre svega punoletni a ne đaci osnovne škole..Nit je smešno nit je kul.

Znam da se to desava svake godine ali ne mislim da je to slucaj sa Azerbejdzanom. To sto su ostali u polufinalu ne znaci da je trol ili glupa pesma.
 
Baš se mislim jutros kako nam je TOP6 praktično isti kao i na samom ESC, sa izuzetkom te jedne rokade i pobedi na kraju baš ta pesma za koju se razlikujemo. 😆

Iskreno, super je pobednik, mada ih nisam očekivala na vrhu, a nažalost nisam imala priliku da ih spasim jer su mi neke druge bile u prvom planu. Pri tome, ne slažem se da je u pitanju trol ili glupa pesma, jednostavno su iskoristili takav splet okolnosti.

Mislim da sam najviše spašavala Švajcarsku (u nekom trenutku sam ipak odlučila da se priklonim tom timu), zatim Letonca, pa Italiju i mislim jednom Kipar.
 
Znate ono na Tviteru - šta vam prvo padne na pamet kada vidite, pa stave neku zastavu, e tako ja odavno, Kipar - Ivana; Grčka - Majsta. 🤗
 
Pa nije da sam baš kompletno za Kipar, ali ajde da kažemo da nisi toliko daleko od istine. 🤣🤣
 
Možda dva spasa nedostaju, ali otprilike 14:

Filhy 12x
Anhel 5x
Leo Cezar 3x
Marko, Tinte, Doctor Who 2x
Djole89, dracarys, Andrej, Majsta94, cinque, Choda, Vax'ildan, Destry94 1x
Ovo se uklapa u moju teoriju da na kraju prednost ima brojnij tim.Sumnjam da je neko iz top 10 imao vise spasilaca. Caka je, sto tim, po pravilima, ne komunicira niti dogovara medju sobom i svako treba da prepozna clana svog tima i da pretpostavi kad ce ko da spasava jer glasa se 24 sata. Jos veci uspeh je ako to znas.i za suparnike

Izbacivanja su najinteresantniji deo ove igre i zato nista ne bih menjala i ogranicavala.
 
Možda dva spasa nedostaju, ali otprilike 14:

Filhy 12x
Anhel 5x
Leo Cezar 3x
Marko, Tinte, Doctor Who 2x
Djole89, dracarys, Andrej, Majsta94, cinque, Choda, Vax'ildan, Destry94 1x

Ja volim Azeresku pesmu i to mnogo samo što sam se u ovoj igri fokusirao na Francuza najviše. Hrvatska je imala puno svojih fanova ovde i onda sam mogao da spašavam i druge svoje favorite. Azeri su takođe imali svoje fanove i rekao sam da ću spasiti samo kad bude bilo potrebe. Eto pri kraju sam uspeo da pomognem da dođu do top 2.
 
Ma ne treba ništa menjati - ipak je ovo igra, a igra uključuje i sabotaže i izbacivanje onih koji nam nisu favoriti - baštenskog patuljka ili porodilje recimo :ROFLMAO: ... Čestitke Filhy-u, očigledno je da je on najbolje odigrao i svog favorita uz pomoć naravno još nekih doveo do trona, daj bože da se to prenese i na FSC i Filhy i tamo odnese pobedu, treba iskoristiti povoljan položaj zvezda, evo i njegov HOD je trenutno najveća medijska zvezda. :D
 
View attachment 23663


View attachment 23664



A znači da imam Persidu u avataru onda bi lakše podneli moje spašavanje Azerbejdžana 😂😉 Jednostavno nisam stigao da iskucam na telefonu, Destry je bio brži i izbacio je Švajcarsku. Naravno da bih više voleo da je Nemo pobedio, ali kako je već bio izbačen, a ja sam u tom trenutku imao već kopiran post iz nekog od prošlih krugova, morao sam sam da prebacam već izbačene države... Za tih 2 minuta je lagano neki drugi mogao da odluči umesto mene... I drago mi je da je Azerbejdžan pobedio, jedan od mojih favorita... A ako niste znali, nama je u ovoj igri dozvoljeno da imamo više njih a ne samo jednog... 😉

Već sam imao pripremljen post. Samo sam čekao da ostanu Azerbejdžan i Švajcarska a već sam sve pripremio unapred pretpostavljajući da će ostati Švajcarska i Azerbejdžan. Tako da jedino da je neko drugi već imao pripremljen post stigao bi me, ovako ne.

Ovo više pišem kao odgovor i na ovo Vaxovo da si mogao spasiti Švajcarsku. Da, jedino da si imao pripremljen post. A da se to dogodilo onda bih opet izmenio brzo i spasio bih Irsku na kraju.
 
Sad čekamo esej osobe koju indirektno prozivamo o tome kako neće više da se igra ali će da se ipak igra.
Iako bi vi pojedini više voleli da ne igram, ali na vašu žalost naravno da ću se igrati. I te kako 😉

Spašavao sam:
5x Azerbejdžan
4x Švajcarsku
2x Albaniju
1x Litvaniju, Island i Dansku

Izbacio samo UK, Holandiju i Irsku...
 
Ja stvarno ne znam ko je ovde zloban... Možda vi koji imate potrebu pisati svakakve gluposti i uvrede bez nekog preteranog razloga osobi koju čak i ne poznajete... Pa kakav onda čovek možeš biti ako imaš to u sebi... Ja se ne sećam da sam se tebi ikada obratio u negativnom kontekstu... Ali to je to što se tiče mene, vas par ste od danas na ignoru 👍

Hvala Milošu koji je uklonio onaj odvratan komentar 👍
 
A znači da imam Persidu u avataru onda bi lakše podneli moje spašavanje Azerbejdžana 😂😉 Jednostavno nisam stigao da iskucam na telefonu, Destry je bio brži i izbacio je Švajcarsku. Naravno da bih više voleo da je Nemo pobedio, ali kako je već bio izbačen, a ja sam u tom trenutku imao već kopiran post iz nekog od prošlih krugova, morao sam sam da prebacam već izbačene države... Za tih 2 minuta je lagano neki drugi mogao da odluči umesto mene... I drago mi je da je Azerbejdžan pobedio, jedan od mojih favorita... A ako niste znali, nama je u ovoj igri dozvoljeno da imamo više njih a ne samo jednog... 😉
E, sad kad si napisao da bi vise voleo da je pobedio Nemo, srce mi je na mestu.:ROFLMAO:. Ako se neko ne nervira oko igara na forumu onda sam to ja.
Shvatila sam sta se desilo kad sam malo bolje analizirala redosled ispadanja i ne znam kako drugi, ali ja se zaista ne ljutim.
Pravila znam i znam da bi bilo mnogo dosadno da je sve predvidljivo, ali prastaj sto sam mislila da ces bas ti doneti pobedu mom favoritu. I nije avatar najvazniji nego pitanje: "sto samo 25, a ne 36".
 
Ma opušteno, igramo se i sledeće godine 😂 A do tada se igramo na FSC-u.. Ali ne na ovom trenutnom, i njega ću vrlo rado preskočiti, iako sam planirao da se prijavim... 🤣
Ne, ne vraćam se u jazbinu kao što su ovde neki govorkali 😉
 
Evo jako sam žalosna što mi Anhel bojkotuje fsc, prosto ostajem bez vrlo moguće neke nebitne pesme za prvo mesto ispod crte.
 
Back
Top