ESC 2024 - Spasi svog favorita

Ah Destry koja moja crna brzina... i ja sam taj post editovao sigurno oko minut... :ROFLMAO:

Ja sam bio na telefonu i spetljao se :D

Moja krivica je što ga nisam spasio dok još nije ni ostao pored Estonije. A mogao sam.
 
Od iduće godine treba istaknuti negdje velikim tiskanim slovima na forumu da SSF nije igra koja na bilo koji način treba održavati stvarne plasmane jer očito ljudima to još uvijek nije jasno.

Svake godine isto zbog faking igre, saberite se lol
 
čudo prirode da ovaj put nijednom (da se sećam) nije zamrznuta tema zbog spašavanja nakon ponoći

mada kad pogledam SSF 2023 tema 171 stranica, SSF 2021 118, a ova ako do 70 dogura biće dobro.

Forum je baš zamro ove godine iako ima dosta novih
Jeste tema bila zamrznuta jutros. Cilj i jeste da se što manje spamuje i prepucavanje oko igrice razvodnjava, kako bi se ostavilo više prostora za ostale bitnije diskusije na forumu. U tome se dobrim delom i uspelo zahvaljujući pravilu da nema zivkanja da se pesme spasu, a i spam se češće uklanjao.
 
Igra gubi draž ako se vrše sabotaže, mahinacije i politička glasanja

OgyJOBB.gif
 
Pa tačno ima manje stranica jer nije bilo prepucavanja, navijanja, pozivanja da se spasi itd.
 
Jeste i manjak toga, ali se takođe vidi i po tome koliko teme imaju pregleda sada, a koliko su prošle godine. Recimo baš na SSFu i FSCu.

Definitivno je manja pozornost iako je više ljudi, paradoksalno.
 
Doduše, ono o čemu bi definitivno trebalo razmisliti za iduću godinu @Miloš jest to da isti forumaš ne može više od jednom ili dvaput za vrijeme čitavog trajanja igre biti onaj koji izbacuje. Dobar dio rezultata maltene može odrediti ista osoba
 
Ne usuđuju se ljudi da ulaze u diskusije da im se ne bi neko zakačio za vrat.
 
Po mom mišljenju jednom ili dvaput da sme da izbacuje + da jedan forumaš maksimalno 4 puta može da spasi jednu te istu pesmu

E sad to bi morala da se vodi evidencija, ali dobro 15tak dana nije strašno, u trajanju jednog FSCa
 
Doduše, ono o čemu bi definitivno trebalo razmisliti za iduću godinu @Miloš jest to da isti forumaš ne može više od jednom ili dvaput za vrijeme čitavog trajanja igre biti onaj koji izbacuje. Dobar dio rezultata maltene može odrediti ista osoba
Time bi se prilično obesmislila igra. Možda možemo razmisliti o nekom ograničenju, ali ne da bude samo 1 ili 2 izbacivanja. Onda bi mnogi čuvali mogućnost izbacivanja za kasniju fazu. Drugo, igra se zove Spasi svog favorita, i opet nema puno smisla ni braniti da se spasi favorit, samo zato što si već spasao možda 4 ili koliko god puta. Onda da preimenujemo igricu u Spasi me (samoće, ćutanja i plača). No, videćemo dogodine šta i kako.
 
Back
Top