ee Estonija 2022: Stefan - Hope

Miljama slabiji nastup od onog sa NF-a, ovog scenarija sam se i pribojavao. Nije loše, ali mi ne deluje ni približno efektno. Ovde se možda i najviše primeti scenografski kolaps.
 
Bogami nije ovo samo do sunca i scene, ovo se klima, ljulja što bi Duška rekla samo tako, i vokalno, i interpretacijski, iskreno da vam kažem ne bi me čudilo ni da ispadne, a Bogami ima manje i pregleda i lajkova od Severne Makedonije danas na yt.. ;)
 
Nema šanse da ispadne, ako je Crone prošao, proći će i on. Pesma će kod skoro svakog žirija u najgorem slučaju biti na 4-5-6 poena.
 
I ja, nažalost, predviđam scenario Mađarske 2016.
 
Bilo bi mi drago da prođe jer je pokušavao i bio uporan na Eestiju, pjesma kao pjesma i nastup me ne oduševljavaju nimalo i s te strane mi je svejedno prolazi li ili ispada.

Šteta je što na ESC nije otišao s Without you, to je njegov uvjerljivo najljepši pokušaj, neki dan su baš objavili akustičnu verziju na ESC kanalu, prelijepost
 
Sumnjam da će on ispasti.Prije mislim da Finska od tih "sigurnijih" finalista može ispasti.
 
Estoniju mi je uvijek milo vidjeti u finalu, makar me se ovo sve nije dojmilo uopce, ali u globalu neka ga i sve najbolje
 
Ma ovdje se sve vrti oko pjesme, nastupa praktički da nije ni bilo, došao otpjevao, prošao i doviđenja
 
Bas to. Da li je i ono sunce doprinelo, ne znam, ali osim njegovog glasa i pesme, nije bilo nista.
Sad su mi ipak nedostajali oni kauboji.
 
Mica prošao na simpatičnost, generalnu publiku briga za sunce, kadrove, nenastupe i ostale gluposti, pjesma isija, on sav drag i simpatičan
Baš mi je drago
 
Mica prošao na simpatičnost, generalnu publiku briga za sunce, kadrove, nenastupe i ostale gluposti, pjesma isija, on sav drag i simpatičan
Baš mi je drago
Isto, stvarno je pjesma bila dovoljna + njegova harizma i glas. Moje 2. mjesto (ili 3. ako računamo Konstru), glasao sam za njega sinoć i baš mi je drago što je prošao
 
Back
Top