ee Estonija 2023: Alika - Bridges

Nije Alika losa…mislim nije ni najbolji bila izbor, ali Estonija ove godine bi mogla u finale, videcemo..
 
Užas, Oli je mogao tako da izgrmi u Liverpulu, ali ne, oni izaberu ovu generičnu i bezličnu pesmicu. Bye bye i od mene, nakon prošle godine u top 3, Estonci mi se vraćaju na dno.
 
RIP Oli

06A533A9-0DF1-4468-8A6B-AEF0B2F9E26A.gif

Bridges je takva gnjavaža od pesme. Zvuči kao strofa od 3 minuta koja na kraju ne kulminira ni u šta u kojoj se pevačica derendža na nekom izmišljenom engleskom a la Maja Nikolić.

Srećno joj bilo svakako. Možda izmuze po koji poen žirija ako prođe u finale.
 
Znači ipak očekivano Alika, mislim i bila je dosta velik favorit, Ollie je ipak imao bolju pjesmu, ali ni Alika mi ne smeta
 
Boli me ovaj naziv teme…
Jel mozemo blokirati/ignorirati teme?
 
Ju, volim Alikine pesme. Nadam se da i ova kida.
 
Mogla je ona mnogo bolje. Ovo smo već čuli milion puta. Svašta.
 
Ne znam, meni je malo messy. Lepa je melodija ali uopšte ne mogu razlučiti strofe od refrena, gde šta kreće i završava se na prvu loptu. I to mi je čudno. Verovatno će mi biti bolja posle par slušanja, ali prvi utisak je osrednji.
 
Ne znam, meni je malo messy. Lepa je melodija ali uopšte ne mogu razlučiti strofe od refrena, gde šta kreće i završava se na prvu loptu. I to mi je čudno. Verovatno će mi biti bolja posle par slušanja, ali prvi utisak je osrednji.
Lepo si ovo rekao. Melodija je zapravo solidna ali se cela pesma stopila u jedan veliki stih, nešto kao Belgija 2020. sa Huverfonikom (pesma koju su poslali 2021. je znatno bolja). Ali pevačice Huverfonika su svakako vokalna masterklasa za ovu devojku koja mi daje takav Maja Nikolić vajb sa ovim tragičnim džangl Tarzan engleskim 😭
 
Ma nece da ispadnu, u verovatno su jako lakom polufinalu, da ce bez problema proci...
 
Ju, nisam ni ispratio do kraja. Meni je pesma jako lepa, volim što ona ide u Liverpul!
 
Šta znam, nije loše, ali nije ni nešto spektakularno sad.
 
Back
Top