ee Estonija 2023: Alika - Bridges

Mislim da ne, progurala ju je baza fanova jer je pobijedila 2021. na estonskom Idolu. Mada je zanimljivo što Estonija usred rata šalje Ruskinju heheh
 
Ja nisam znao da je ona Ruskinja lmaooo znam da se preziva Milova, ali ono, takva prezimena ima cela istočna Evropa. Vriska.
 
A ipak oko četvrtine stanovništva u Estoniji (u Latviji još i više) čine Rusi, pa ono.. Mislim da je i Tanja iz 2014. isto ruskog podrijetla
 
I ona sto je pevala operu 2018. je Ruskinja isto ja mislim, Elina Nechayeva. To se zove liberalna Estonija
 
Pa sad, nisu baš TOLIKO liberalni, ali verovatno na nivou Srbije koja bi poslala Albanku Editu.
 
A da, i Elina. Baš sam sad guglao za nju, zanimljiv podatak s Wikipedije:

She is of mixed Chuvash, Estonian, and Russian ancestry, notably becoming the first Eurovision participant of Chuvash descent

Šveđani, Čuvaši, Rusi... baltički San Marino!!
 
Ja nisam znao da je ona Ruskinja lmaooo znam da se preziva Milova, ali ono, takva prezimena ima cela istočna Evropa. Vriska.
Ali Estonija nema slovenska nikako, ako su slovenska u Estonija, to su Rusi onda.. U Estonija živi 30% Rusa..

Što se mene tiče cela ta istočna Evropa može da se više ne takmiči na ESC.
Ahahahahaha pa ovo će stvarno da ostane na kraju 1. Polufinale 🇷🇸, 2. Polufinale 🇸🇲, i onda big 5 - 🇮🇹 koju si juče isključio, i host country.. 😂😂
 
Ne konstatujem ovu i dalje. Oli je za mene pobednik i to je tako, a ova neka se vrati kući u četvrtak uveče slobodno.
 
Ali Estonija nema slovenska nikako, ako su slovenska u Estonija, to su Rusi onda.. U Estonija živi 30% Rusa..
Ma otkud ja znam koliko Rusa živi u Estoniji.
 
Koliko je bljuzgava ova pesma, izaziva mi nagon za povracanjem, nadam se da nece u finale.
 
Skoro nisam čuo pesmu koja je do te mere sterilna i izvedena bez grama emocije, da je bukvalno ne primećujem.
 
Ne znam, nekako je previse in your face da bi ispala, i u drugom polufinalu je
 
Da ima žirija, svakako bi imala ogromne šanse za prolaz. Ovako, samo uz tvt, biće joj dosta teže.
 
Alika u Madridu

 
Alika ima bas lepu obleku, ali to je jedino sto mi se svidja ovde, sve ostalo NQ
 
Back
Top