ee Estonija 2024: 5Miinust x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

Jel 🇪🇦 računaš u joke?
Pa to i nije joke iskreno, to mi deluje kao tipicna latino pesmica koja je onoo recimo neki letnji hitić u Španiji..

Što se Estonije tiče bio bih šokiran da ne pobedi Ollie ili ovi carevii haha, isto kao u Litvaniji Silvester ili The Roop, mislim da nece poput Nemaca ili Finaca, da nas opet dodatno šokiraju i Estonci i Litvanci, oni ce birati na sigurno veceras kao Letonci pre nedelju dana..
 
Svom snagom uz Olija večeras. :love: 🙏 Ako ne bude on, Daniel Levi ili Carlos Ukareda. Samo ne oni cirkuzanti.
 
Navijamo večeras za Olija ili Cirkuzante, ako pobedi kao kod Nemaca neko treci bice verujem Estonija ove godine ipak posle par godina NQ...
 
Dijabole mada kontam za neke je možda i bolje da se ne vidi kako ‘znaju’ da nastupaju
U muzickoj industriji previse ljudi uzme svoj deo kolaca i apsolutno sam za svaki postupak koji ce na bilo koji nacin omoguciti veci pristup izvodjacima, kompozitorima, tekstopiscima i aranzerima.
 
Počelo, ipak neću ispratiti sve, imam nenajavljene goste. 💀
 
Braća Apolo oskrnavili pristojnu pesmu degutantnim i odvratnim nastupom. 💀 Šta se dešava to ove godine, da svi imaju potrebu da se skidaju i pokazuju gaće? Katastrofa.
 
Ukareda odlična pesma i vrhunska interpretacija. Ali čemu ovaj stajling, izgleda kao beskućnik.
 
Pa kad moze Karleusa da se folira i podrzava LGBT, sto ne bi mogli i ovi
 
Pa kad moze Karleusa da se folira i podrzava LGBT, sto ne bi mogli i ovi
Aman čoveče, oladi više i prekini da sve povezuješ sa seksualnom orijentacijom. Ja sam nastup prokomentarisao kao degutantan jer mi se nije dopala ideja istog i smatram da su mogli biti kreativniji u tom smislu, i na kraj pameti mi nije bilo da li se i kome dodvoravaju. Očito imaš problem, trebalo bi da se obratiš nekome za pomoć.
 
Cekajte, Zeka Zvezda ili kako se vec sve zvao jos nije banovan?
 
Ewert dobri, ali pesma nije za scenu. U studijskoj verziji zvuči odlično, live pomalo smor.
 
Back
Top