ee Estonija 2024: 5Miinust x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

Anet solidna, Ollie očekivano savršen. Ajde pls, neka mi pobedi prvi favorit na makar jednom NF-u ove godine. 🙏
 
Daniel Levi takođe sjajan, ta pesma mi je u poslednje vreme sve veći grower. :love:
 
Anet i Daniel Levi sjajni, Oli takođe na visini zadatka
 
Estonija poput Litvanije imam DVA favorita ne mogu se odluciti, tako da ko god pobedi Oliie ili ovi ludaci ja cu biti zadovoljan i navijacu za njih, takodje ko god pobedi od te 2 pesme, uveren sam da IDU u finale ;) kao sto sam 100% siguran da kod Litvanije ko god pobedi od takodje moja 2 prva favorita Silvester ili The Roop Litvanci idu u finale glatko, obe balticke zemlje su mi jake ove godine uz Letoniju ocekujem da mi u prvih 15 od 37 budu sve zemlje Baltika(sto je zanimljivo bio slucaj i prosle godine)
 
Sladak mi beše i onaj duet. Meni su pesme generalno super, iskreno se uzdam da žiri neće napraviti neko s**nje.

1. Ollie
2. Daniel Levi
3. Carlos Ukareda
4. Udo Seep, Sarah Murray
 
Je li ovo sada top 10 tetka-devojka zvana i vokal i kompozicija nastupa sa nekim rok bendom? :love:
 
Nezavisno od mog misljenja o pesmama, mogu da kazem da je glasanje zirija jebena sramota. Pocevsi od "strucnjaka" Vilijama, pa nadalje. 5minust da bude top 2 zirija?

Jel poenta zirija da aminuje sta glasa publika? Valjda osim kad je u pitanju Svedska, tad su itekako mobilni.
 
Је л' овде има суперфинале или како иде?
 
Back
Top