Filmovi

Tema uopšte nije opširna i nije zahtevno pročitati sve i videti i kontekst u kojem se neki filmovi preporučuju/pominju.
Biće vremenom, ali nmvz, ne mora, samo sam dao predlog
 
Pogledao sam Contratiempo, zanimljiv i inteligentan film. Trebalo bi više puta da se gleda, da bi se pokrio svaki segment u priči, pošto je vrlo brza i dinamična. Bi mi krivo posle što ranije nisam uzeo da ga gledam(sa kanala RTS 1), jer premotavanje ide 7 dana max unazad. Probao sam posle da ga nađem u video klubu, i naišao sam na italijansku verziju iz 2018. godine - Il Testimone Invisible, pa koga zanima, može i to da pogleda.
 
Preporuka i za film Los renglones torcidos de Dios (God's Crooked Lines).. Isti reditelj kao za Contratiempo i El cuerpo😁 Baš sam se uhvatio ovih španskih trilera i misterija, obožavam

 
Pogledaj i El inocente, Netflix mini-seriju istog reditelja u kojoj igra Mario Casas. Nisam gledao, ali mi konstantno iskače kao preporuka i deluje da je u sličnom fazonu kao svi njegovi filmovi (drama+misterija).
 
Last edited:
Jel znate možda neke dokumentarne filmove oko dece i medija?
 
Juče na Klasik TV odgledao po prvi put hrvatski film Sedma kronika iz 1996. godine. 👌
 
Pogledaj i El inocente, Netflix mini-seriju istog reditelja u kojoj igra Mario Casas. Nisam gledao, ali mi konstantno iskače kao preporuka i deluje da je u sličnom fazonu kao svi njegovi filmovi (drama+misterija).
Predobra serija, bila je zanimljiva za gledati.. Hvala dodo 😁
 
Back
Top